BlogStar -> Olga Borys -> Krótkie historie dla tych, którym się śpieszy cz. 1

Krótkie historie dla tych, którym się śpieszy cz. 1

Może nie mam jeszcze stu lat i takiegoż bagażu doświadczeń, ale postaram się poprzypominać sobie śmieszne anegdotki z mojego życia i przedstawić je Wam w formie lapidarnych postów.

Ostatnio spędzałam przemiły czas w gronie starych przyjaciół. I nie mam na myśli ich wieku rzecz jasna, ale naszą długą i zażyłą znajomość. Przypomnieli mi oni pewną historię sprzed paru lat, która zdarzyła się podczas festiwalu w Opolu. Miałam wtedy przyjemność wręczać Superjedynkę Ryszardowi Rynkowskiemu.

Olga Borys: Krótkie historie dla tych, którym się śpieszy cz. 1 - BlogStar.pl

Wiedząc, że w Opolu spędzę dwa dni wraz z Wojtkiem postanowiliśmy zorganizować zlot okolicznych znajomych. Z Wrocławia przyjechała moja przyjaciółka z chłopakiem, a do Wojtka dołączyło rozrywkowe towarzystwo z Opola. Miałam zaproszenie na vip-party tylko dla dwóch osób, ale w swojej wierze w szczęśliwy obrót niektórych spraw, zabrałam ze sobą sześć dodatkowych. Przed wejściem do lokalu stało dwóch nieprzejednanych wykidajłów i co rusz odsyłali kogoś z kwitkiem. Wyglądało na to, że resztę wieczoru spędzimy z przyjaciółmi przy piwie w barze z kebabem i frytkami!

Stanęłam przed ochroniarzem z podwójnym zaproszeniem w ręku na czele niewąskiej bandy. Chyba nie mógł uwierzyć w moją bezczelność, bo dość długo wgapiał się w podany przeze mnie świstek, zanim odezwał się chrapliwym głosem: – Tu jest zaproszenie dla dwóch osób, to jak wy chcecie wejść w osiem? Nie miałam rozsądnych argumentów: – Niech mnie pan nie pyta, bo jest mi zimno! -A nie, nie, to proszę! I bez mrugnięcia okiem wpuścił całą naszą ósemkę.

Ps. Nie wiem, co spowodowało jego decyzję: zaskakująca odpowiedź czy moja dziwna fryzura, a może wszystko razem. Faktem jest, że tego wieczoru bawiliśmy się świetnie i to w doborowym towarzystwieSmile

Olga Borys: Krótkie historie dla tych, którym się śpieszy cz. 1 - BlogStar.pl

Komentarzy: 6 dla “Krótkie historie dla tych, którym się śpieszy cz. 1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>