BlogStar -> Krzysztof Wieszczek przygotowuje się do triathlonu

Krzysztof Wieszczek przygotowuje się do triathlonu

Aktywność fizyczna o podstawa zdrowego stylu życia. Wie o tym doskonale Krzysztof Wieszczek. Aktor to zapalony sportowiec – latem ubiegłego roku wziął udział w prestiżowych zawodach Ironman Gdynia 2016, regularnie startuje w warszawskich maratonach, zaś na co dzień intensywnie trenuje. Krzysztof właśnie rozpoczął przygotowania do tegorocznej edycji gdyńskich zawodów triathlonowych, w czym wspiera go firma Airbike.

3 1

Jak wyglądają wiosenne przygotowania gwiazdy serialu „Pierwsza Miłość” do Ironmana?
– Przyszła wiosna, więc zaczyna się najlepszy czas na treningi rowerowe – wreszcie można wyjść na zewnątrz i pojeździć w słońcu i bez strachu przed smogiem. W treningu triathlonowym nie można zaniedbywać żadnej z konkurencji, ale podczas startu to na rowerze jedzie się najdłużej… No i w przygotowaniach nie da się iść na skróty. W każdym tygodniu muszę zrobić minimum jedno bardzo długie wyjeżdżenie na zewnątrz – trenażer czy indoor cykling to nie to samo. Dlatego bardzo ważny jest dla mnie niezawodny, komfortowy i oczywiście szybki rower. O to zadbali fachowcy z najlepszego sklepu rowerowego Airbike, więc teraz już tylko jeździć!

2

4

Trzymamy kciuki za tegoroczny start i życzymy jak najlepszych czasów w zawodach!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>