BlogStar -> Rafał Brzozowski -> Kulisy „Tańca z gwiazdami”

Kulisy „Tańca z gwiazdami”

Witajcie Moi Drodzy!!

Ruszył tak długo oczekiwany „Taniec z Gwiazdami”, chce się z Wami podzielić kilkoma refleksjami po pierwszym odcinku.

Rafał Brzozowski: Kulisy „Tańca z gwiazdami” - BlogStar.pl

Program tego typu to dla mnie totalna nowość i wszystko, co z nim związane – próby, treningi, stroje, obuwie – jest czymś, czego nigdy wcześniej nie próbowałem. Jak się można było domyślić emocje sięgały zenitu, wszyscy przeżyli mocny stres, nawet zawodowi tancerze. Ale co tu się dziwić, nowa telewizja, nowa publiczność, jury, wiele niewiadomych, a każdy chce wypaść jak najlepiej.

Rafał Brzozowski: Kulisy „Tańca z gwiazdami” - BlogStar.pl

Pierwszy odcinek to przede wszystkim rywalizacja Pań. To one poszły na pierwszy ogień – jak to się potocznie mówi. To z jednej strony trudniejsza sprawa, ale patrząc na treningi, to jednak myślę, że Panie mają trochę łatwiej z zawodowymi tancerzami. Oni zawsze wiedzą, jak poprowadzić kobietę, nawet jak się nie ma wielkich zdolności tanecznych. A my? No cóż, można powiedzieć, staramy się jak możemy. Jedno jest pewne, po wspólnych treningach bardzo zżyliśmy się jako grupa, jest sporo uśmiechu i dużo żartu, dzięki temu stres nie przeszkadza tak bardzo, chociaż też się pojawia. Robimy coś, czego uczyliśmy się ponad miesiąc nie mając wcześniej o tym pojęcia. Na dodatek przed milionami widzów. Trochę to krępujące, ale myślę, że z pomocą Fanów i wspaniałej widowni damy radę.

Rafał Brzozowski: Kulisy „Tańca z gwiazdami” - BlogStar.pl

Jedno jest pewne – studio jest nowe, piękne, warunki do programu po prostu fantastyczne. Wygląda to znakomicie, wszyscy czują niesamowite emocje w studiu, a kiedy na żywo gra orkiestra Tomka Szymusia przenosimy się w trochę inny świat, magii telewizji, emocji tańca i nuty rywalizacji. To wszystko sprawia, że każdy odcinek będzie z pewnością wyjątkowy.

Rafał Brzozowski: Kulisy „Tańca z gwiazdami” - BlogStar.pl

Tak więc zaczynamy już w piątek od 20.00 i, jak się pewnie domyślacie, tym razem to Panowie będą walczyć o utrzymanie się w programie, a Panie zatańczą wspólny układ. Pędzę zatem na trening, żeby wszystko poszło dobrze, a przynajmniej najlepiej jak umiem. Chciałbym się tym cieszyć i dobrze bawić, wtedy i widzowie będą mieli poczucie znakomitej zabawy.

Trzymajcie za mnie kciuki w piątek. Zapraszam wszystkich bardzo serdecznie. Taniec z Gwiazdami w Telewizji Polsat w piątki o 20.00.

Rafał Brzozowski: Kulisy „Tańca z gwiazdami” - BlogStar.pl

Pozdrowienia!!!!

 

Komentarzy: 10 dla “Kulisy „Tańca z gwiazdami”

  1. Byłes najlepszy! Kobiety maja łatwiej i częściej wygrywaja, ale tym razem bedzie inaczej!!!!!

  2. Mogę obiecać,że na 100% będę oglądać każdy odcinek w którym będziesz występował Więc mocno trzymam kciuki i pozdrawiam :)

  3. PROSZE PRZEKAZAC REALIZATOROM PROGRAMU…ZE WSZYSTKIE PODPOWIEDZI KTORE SA PRZEKAZYWANE ANI I KRZYSKOWI..CZYLI PROWADZACYM SLYCHAC NA WIZJI…CHYBA TRZEBA COS DOPRACOWAC JUESZCZE….WOGOLE ODNIOSLAM WRAZENIE OGOLNEGO ROZGARDIASZU W CZASIE CALEGO PROGRAMU…POZDROWKA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>