BlogStar -> Agnieszka Kaczorowska -> Latin Night

Latin Night

Bardzo się cieszę na nadchodzący odcinek Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami. Już w najbliższy piątek na naszym parkiecie odbędzie się Latin Night, czyli zabrzmią gorące rytmy na kubańskiej Havanie. Zawsze marzyłam, aby polecieć na Kubę… może kiedyś spełnię marzenie, a tymczasem przeniesiemy się tam tanecznie i opowiemy krótką historię osadzoną w latynoskich klimatach.

Za nami drugi odcinek programu.

Jak Wam się podobała nasza rumba? Czekamy na wszystkie komentarze, aby wiedzieć czego Waszym zdaniem zabrakło, a co doceniacie najbardziej. Oczywiście bardzo Wam dziękujemy za wszystkie głosy, które posyłacie i dzięki czemu możemy kontynuować naszą przygodę.

kaczorowska-kadziewicz-taniec5_n

kaczorowska-kadziewicz-taniec_n

 

Taniec to emocje i jestem naprawdę zadowolona ile Kadziu włożył serca w ten występ. Codziennie mnie czymś zaskakuje, poznaję jego kolejne twarze, z dnia na dzień coraz bardziej się cieszę, gdy powoli widzę jak uwalnia się z niego pewien rodzaj pasji… Będę starała się każdego piątku pokazać jego inną odsłonę, bo odkrywanie człowieka poprzez taniec jest właśnie w tym programie najciekawsze.

kaczorowska-kadziewicz-taniec512_n

Teraz ogromne zadanie dla ogromnego człowieka!
Cha cha cha.

Taniec wyjątkowo szybki i trudny dla ludzi wysokich, ponieważ zebrać się w szybkim tempie nie jest łatwo. Kadziu robi na sali co może, bardzo sumiennie trenuje i widzi, że dużo pracy jeszcze przed nami, ale chyba się cieszy na każdy trening, a to cieszy jeszcze bardziej mnie. Cha cha to przede wszystkim dobra zabawa, więc im więcej zabawy w tym odnajdziemy tym lepiej. :)

To co dla nas najważniejsze, to że spodoba Wam się krótka historyjka, którą Wam pokażemy i od razu mogę napisać, że mamy małą niespodziankę! To niespodzianka zwłaszcza dla kibiców siatkówki, zatem bądźcie z nami Kochani! I bądźcie z nami od początku programu!

kaczorowska-kadziewicz-taniec30_n

Foto – Marcin Tumasz – emotionimage.pl

Zwołuję dla Kadzia wsparcie i wierzę, że zasiądziecie przed telewizorami i będziecie nas w piątek wspierać. Nasi siatkarze cudownie radzą sobie w Japonii na Pucharze Świata, a my im kibicujemy całymi sercami. Wierzymy, że my też jakoś sobie w piątek poradzimy… a już na pewno, że będziemy mieć najlepszą i niezastąpioną grupę kibiców! :)

W piątek Latin Night , więc na pewno będzie bardzo gorąco. Dołączcie do nas w tej prawie dwugodzinnej wyprawie na Kubę!

Aga

P.S. Jeśli ktoś nie mógł obejrzeć wczoraj – w poniedziałek – naszego treningu na żywo, a jest ciekawy jak to wygląda w tygodniu, to zapraszam na ipla.pl. Nasz trening dostępny pod linkiem:

http://www.ipla.tv/Taniec-z-gwiazdami-treningi-agnieszka-kaczorowska-/vod-6360431

 

Komentarzy: 3 dla “Latin Night

  1. Bardzo lubię Agnieszke śliczna i sympatyczna dziewczyna życzę aby zaszła bardzo daleko i spełniła swoje marzenia

  2. Cześć drużyno!

    Obejrzałam sobie dzisiaj wasz trening i przeczucie, że się polubicie mnie nie zawiodło także tym razem (podobnie było w poprzedniej edycji z Krzyśkiem). Tak bardzo się ciesze, że chociaż ciężko pracujecie jest gdzieś w tym fajna, przyjacielska relacja :) Może dlatego nie mogłam oderwać wzroku od waszej rumby – jak świetnie Łukasz sobie poradził \- ile w tym było emocji, ile klasy..Stanowicie tak ciekawy i uroczy.. duet, że każde piątkowe „spotkanie” z Wami to przyjemność podniesiona do kwadratu! :) Powodzenia!

    Ps. Koniecznie trzeba popracować nad rękami, żeby były kompatybilne z dołem 😉 Miałam ten sam problem, kiedy poszłam na zajęcia latino. Wtedy – ja osoba, która całkiem nie najgorzej radzi sobie z tańcem, zobaczyłam, że moja góra w porównaniu do nóg to sztywna kłoda, którą próbując poruszyć, zapominałam o układzie. Dopiero jak się wyluzowałam i wsłuchałam w rytm się udało. A mam metr 63, także to nie kwestia wzrostu 😉 Do boju panie Kadziewicz!

    3mam za was kciuki :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>