BlogStar -> Julia Wróblewska -> Liczę na wasze wsparcie!

Liczę na wasze wsparcie!

Hej!
Jak minęły święta? Ja moje spędziłam u dziadków:)

Miałam 4 dni przerwy od treningów do programu „Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami”. Szczerze, nie umiem powiedzieć, czy przerwa mi pomogła czy zaszkodziła. Oczywiście wypoczęłam trochę i dało mi to witalności, ale każdego dnia czułam ile tracę i ile mogłabym się nauczyć. Bo kiedy w 7 dni uczymy się całego układu, to jak dużo można zrobić w 4!

julia_wroblewska_n
W 4 odcinku tańczę sambę! To jeden z najtrudniejszych tańców, jakiego można nauczyć się w tym programie. Jego nauka jest baaardzo czasochłonna. Chyba do tej pory sprawia mi największe trudności. Boję się oczywiście:) Nawet nie tego, że pomylę kroki, bo je pamiętam, ale boję się, że mogę wypaść słabo technicznie. Ta technika jest strasznie trudna do opanowania!!!

julia_wroblewska1_n

Jutrzejszy odcinek poświęcamy w całości wiośnie. Pojawi się wiele występów gościnnych. Każdy z nas występuje gościnnie u układzie innej pary. A nawet w trakcie odcinka pojawi się była zwyciężczyni poprzedniej edycji – Ewelina Lisowska. Mam nadzieję, że jutro pójdzie mi dobrze.

Julia Wróblewska, Rafał Mamserak, Nikodem Rozbicki, Agnieszka Kaczorowska, Tomasz Barański, Rafał Jonkisz, Joanna Opozda, Paulina Sykut Julia Wróblewska, Rafał Mamserak, Nikodem Rozbicki, Agnieszka Kaczorowska Julia Wróblewska, Joanna Opozda

 Dużo osób dziś na próbach chwaliło moją sambę, ale ja nie jestem co do tego przekonana… Zobaczymy, jak to wyjdzie podczas programu. Mogę zdradzić, że zamienię się w kolorową papużkę, niczym w Rio de Janeiro.

 julia_wroblewska2_n

Tańczymy do piosenki „Best day of my life”. Zastanawiam się czy na pewno jutrzejszy dzień taki będzie???
A na następny odcinek szykujemy małego psikusa :)!! Myślę, że chcielibyście to zobaczyć. A do tego… Nawet macie wybór w tej kwestii, bowiem  „Taniec z Gwiazdami” wypuszcza specjalną aplikację, w której będziecie za darmo mogli dokonać wyboru. Ale.. wszystkiego dowiecie się już jutro! Wierzę, że będziecie mnie wspierać duchowo, jak i przez sms-y. Bez Was nawet jeśli byłabym wysoko w rankingu, to i tak nie mam szans przejść, bo to Wasze głosy liczą się tak samo jak głosy jurorów, a nawet mają przewagę, jeśli dwie osoby są na równi.
Życzcie mi powodzenia, buźka!

julia_n

Komentarzy: 9 dla “Liczę na wasze wsparcie!

  1. Julka wczoraj zatańczyłaś naprawdę super. Nie rozumiem dlaczego dostałaś takie niskie noty. Pani Iwona powoli zaczyna mnie denerwować 😛 Powodzenia Ci życzę a my głosujemy!

  2. Ja niestety nie będę mógł dzisiaj zagłosować, bo w pracy będę, ale będę duchowo razem z Tobą Julka :) Uda Ci się zajść dalej i ja w to wierzę :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>