BlogStar -> Agnieszka Kaczorowska -> Ćwierćfinał. Liczymy na Was!

Ćwierćfinał. Liczymy na Was!

Jak to miło napisać taki tytuł. Ćwierćfinał. To niesamowite, że jesteśmy w najlepszej czwórce!

Agnieszka Kaczorowska: Ćwierćfinał. Liczymy na Was! - BlogStar.pl

Tak bardzo skupiamy się w każdym tygodniu na tym, aby przygotować dla Was jak najlepsze show, że nie zauważyłam jak ten czas zleciał i jak daleko już zaszliśmy. Nie mamy na celu osiągnąć jakiś konkretny wynik, ale raczej za każdym razem pokazać coś wyjątkowego i dać z siebie 100%. Kiedy głosujecie i wspieracie nas, to wiemy, że ma to ogromny sens, że Wam się podoba i jakoś porusza Wasze serducha. Jeśli chcecie nas oglądać dalej, to dla nas największy sukces.

 Agnieszka Kaczorowska: Ćwierćfinał. Liczymy na Was! - BlogStar.pl

Usłyszałam wczoraj w radiu rozmowę ze znanym coachem i autorem kilku książek – Andrew Matthews, który powiedział, że nie jest tak, że kiedy osiągniemy sukces, jesteśmy szczęśliwi, ale w momencie kiedy poczujemy najpierw szczęście, to wtedy sukces przyjdzie sam. Jak dla mnie, nic dodać, nic ująć.

Czuję ogromne szczęście, mogąc tańczyć. Czuję ogromne szczęście, mając możliwość pracować przy tym programie i tworzyć ciągle nowe kreacje, małe przedstawienia. Czuję ogromne szczęście, tańcząc z Krzysztofem. Czuję gromne szczęście, kiedy każdego dnia czekają mnie nowe wyzwania, dużo pracy,  a potem satysfakcja i duma z tego, co wychodzi. Czuję szczęście i dlatego każdy piątek, kiedy nas doceniacie i pozwalacie na kolejny tydzień tej przygody, staje się sukcesem.

Agnieszka Kaczorowska: Ćwierćfinał. Liczymy na Was! - BlogStar.pl

Już jutro zatańczymy dla Was kolejne dwa tańce. Jednym będzie walc, który Krzysiek już tańczył podczas zamiany partnerów, a drugim freestyle. To Wy zdecydowaliście w facebookowej aplikacji, że chcielibyście zobaczyć nas jako Janka i Marusię z Czterech Pancernych. Rzuciliście nam ogromne wyzwanie kultowego serialu, wraz z muzyką, która wpada w ucho, ale nie do końca jest co do niej zatańczyć. My jednak lubimy brać się za rzeczy trudne, więc najpierw miała miejsce burza mózgów, a potem zaczęło powstawać show, które pokażemy Wam już jutro. Mamy nadzieję, że z godnością odzwierciedlimy Wam historię miłości tej pary poprzez taniec jaki zaprezentujemy. Mamy nadzieję, że przypomnimy Wam bohaterów i ich przygody, które większość z Was śledziła bez umiaru. Mamy nadzieję, że będziecie z nami i ten wieczór spędzicie dobrze bawiąc się przed ekranem TV.

Uwaga, jeśli nie chcecie przegapić naszego występu, to zapraszamy do oglądania od samego początku programu, ponieważ prezentujemy się jako PIERWSI. Zachęcam gorąco, aby się nie spóźnić.

 Jak co tydzień, liczymy na Wasze wsparcie sms-owe (dla przypomnienia jesteśmy parą numer 7 ). Chcielibyśmy jeszcze sobie potańczyć… To byłby kolejny sukces.

Już szczęśliwa.

Aga.

Agnieszka Kaczorowska: Ćwierćfinał. Liczymy na Was! - BlogStar.pl

Komentarzy: 6 dla “Ćwierćfinał. Liczymy na Was!

  1. Cześć Aga,

    Gratuluję ćwierćfinału :) Wasz ostatni taniec był tak piękny, tak emocjonujący, tak wspaniały, że oglądałem go kilkukrotnie – za każdym razem z takim samym zachwytem! Podziwiam Cię za determinację, za pasję, za ogrom pracy, który wkładasz w to, co robisz. Życzę Tobie i Twojemu partnerowi kolejnego sukcesu w jutrzejszym odcinku. Mam nadzieję, że będę mógł oglądać was w finale :) Trzymam za was kciuki i serdecznie pozdrawiam :*

  2. „Ćwierćfinał” brzmi fajnie ale nie najfajniej… Zasługujecie na więcej i za to trzymam kciuki w każdy piątek, jutro, za tydzień i za dwa.

  3. Hoshi i spolka

    Oczywiscie, ze jestesmy z Wami caly czas. Nic tego nie zmieni, az do samego konca. Trzymamy za Was kciuki, choc ciezko z telefonem w rekach. Powodzenia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>