BlogStar -> Omenaa Mensah -> Lwica Biznesu to ja :)

Lwica Biznesu to ja :)

Nie za sprawą bujnego afro, tylko dzięki swoim kompetencjom biznesowym, zostałam wyróżniona prestiżową nagrodą POLSKIE LWICE BIZNESU w kategorii „Sztuka i Design”. Tym razem zostałam nagrodzona za AMMADORA, firmę meblową, którą prowadzę od blisko czterech lat.

Omenaa Mensah: Lwica Biznesu to ja :) - BlogStar.pl

AMMADORA, to personalizowane meble inspirowane sztuką. Pomysł na biznes zakiełkował w mojej głowie, gdy wykańczałam mieszkanie i poszukiwałam mebli dopasowanych do mojego gustu i potrzeb. Kiedy nie znalazłam tych wymarzonych, nie zadowoliłam się półśrodkami, tylko zdecydowałam, że sama je wyprodukuję Wink. Znalazłam świetnych fachowców oraz znakomite artystki – rzeźbiarkę  i scenograf teatralną Dorotę Banasik oraz malarkę – Dorotę Golińską, dzięki którym powstały pierwsze egzemplarze mebli AMMADORA. To połączenie antyków i sztuki z nowoczesnymi  technologiami oraz funkcjonalnością. Stworzyliśmy wspólnie kilkadziesiąt wysmakowanych projektów, które zdobią nowoczesne apartamenty oraz luksusowe rezydencje zarówno w Polsce, jak i za granicą. Nie chcę produkować mebli AMMADORA na masową skalę. Wręcz przeciwnie, tworzę je dla wąskiej grupy koneserów, w pojedynczych egzemplarzach, pod konkretne zamówienie. Za każdym razem powstaje coś nowego, coś wyjątkowego, co dodaje wnętrzu charakteru i duszy, a jednocześnie odzwierciedla wyrafinowany gust jego właściciela.

Omenaa Mensah: Lwica Biznesu to ja :) - BlogStar.pl

Omenaa Mensah: Lwica Biznesu to ja :) - BlogStar.pl

Omenaa Mensah: Lwica Biznesu to ja :) - BlogStar.pl

Omenaa Mensah: Lwica Biznesu to ja :) - BlogStar.plOmenaa Mensah: Lwica Biznesu to ja :) - BlogStar.pl

Więcej możecie obejrzeć tu: http://www.ammadora.pl

Moja przygoda ze sztuka trwa już kilka lat, współpracuję przy tym z uznanymi galeriami w Polsce, Szwecji, czy Hiszpanii. W wyniku tej współpracy w ubiegłym  roku Timless Gallery  przekazała na aukcję mojej fundacji OMENAA FOUNDATION na rzecz budowy szkoły w Ghanie, jedną z wyjątkowych rzeźb Marianne Houtkamp, którą zlicytowano za blisko 50 000 zł! Prace tej artystki znajdują się m.in. w Białym Domu, a do sympatyków jej sztuki należą Hillary Clinton, czy Christina Aguilera.  To był dla mnie prawdziwy zaszczyt.

Moją pasję, doświadczenie oraz zacięcie biznesowe w dziedzinie aranżacji i wystroju wnętrz doceniło jury konkursu POLSKIE LWICE BIZNESU 2015, przyznając mi nagrodę w kategorii „Sztuka i design”.   Dziękuję za to Smile

 

 

Komentarzy: 3 dla “Lwica Biznesu to ja :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>