BlogStar -> Agnieszka Kaczorowska -> Mężczyźni Kaczorowskiej

Mężczyźni Kaczorowskiej

Mam nowy romans, słyszeliście? Sama sobie zazdroszczę! 5 czy 6 facetów w jeden rok?! Sztos. A rok się jeszcze nie skończył…

 Tym razem moim „ukochanym“ jest Kamil Kuroczko, z którym tańczę pokazy. Niestety może to nie potrwać długo, bo na noc Sylwestrową przygotowuję występ m.in. ze Stefano Terrazzino, więc zaraz usłyszycie o spotykaniu się z przystojnym Włochem. Ta miłość też nie przetrwa, bo w lutym zaczniemy treningi do kolejnej edycji Tańca z Gwiazdami i na tapecie pojawi się inny mężczyzna. Po drodze jeszcze kilka projektów, z równie interesującymi obiektami płci męskiej… Jak tu żyć? Przychodzi do mnie jeszcze pytanie… Co z moim serialowym mężem? Pominięcie Konrada w tych jakże niezwykle ciekawych dywagacjach jest wręcz obraźliwe.

fot. Marlena Bielińska/MOVE dla magazynu Gala

fot. Marlena Bielińska/MOVE dla magazynu Gala

Wiem, wiem, kochane media, trochę uprzedziłam bieg wydarzeń, ale pomyślałam, że Was wyręczę, bo i tak pewnie macie gotowy scenariusz, tylko uzupełnicie odpowiednimi nazwiskami.

 A tak serio, czy jestem jedyną kobietą w tym kraju, która pracuje z mężczyznami? Skąd bierze się przekonanie, że kobieta pracująca z mężczyzną, na pewno chodzi z nim do łóżka?!

Już słyszę „Ale taniec to co innego!“. Nie. Taniec i aktorstwo to takie same zawody jak wszystkie inne. Owszem, wymagają innych umiejętności, ogromu emocji i wejścia niekiedy w role kochanków. Ale to tylko role!

„Taniec jest pełen bliskości.“ Zapasy również… Czy dwójkę zapaśników zaczniemy podejrzewać o romans?

„Jak można się z kimś całować w scenie?!“ A jak można robić zdjęcia pięknym modelkom i nie chcieć się do nich zbliżyć?

„Trenując, spędzacie ze sobą całe dnie, to nie sposób, aby nie łączyło Was coś więcej.“ Pracując cały dzień w korporacji, też łączycie się tam w pary i robicie różne niezawodowe rzeczy?

Dla mnie to jeden wielki absurd.

Rozumiem, że trudno jest to zrozumieć ludziom, którzy nie pracują w danym zawodzie, tak samo jak dla mnie niewyobrażalne jest zaglądać komuś w jamę ustną będąc dentystą, grzebać w brzuchu będąc chirurgiem czy cały dzień patrzeć w komputer pisząc oprogramowania. Natomiast szanuję wszystkich bez wyjątku, doceniam efekty ich pracy i podziwiam za wszystkie trudy jakie dany zawód ze sobą niesie.

 Wszędzie niezwykle ważny jest profesjonalizm.

To że my kobiety chcemy się pięknie ubrać do pracy, nie znaczy od razu, że chcemy kogoś poderwać. Możemy po prostu pragnąć czuć się piękne i atrakcyjne.

fot. Marlena Bielińska/MOVE dla magazynu Gala

fot. Marlena Bielińska/MOVE dla magazynu Gala

To że my kobiety mamy świetne relacje ze współpracownikami płci męskiej, nie znaczy, że łączy nas coś więcej. Dobra komunikacja, pełne zaangażowanie oraz miła atmosfera, to czynniki składające się na sukces.

To że się dużo uśmiechamy do mężczyzn, z którymi pracujemy, nie znaczy, że z nimi flirtujemy. Najczęściej mamy po prostu świetny humor i chcemy posyłać pozytywną energię.

To że my kobiety pracujemy z mężczyznami, nie znaczy że od razu z nimi sypiamy.

 Zgodzicie się ze mną?

 Nie wrzucajmy wszystkich do jednego worka, nie szukajmy sensacji tam gdzie jej nie ma i pokazujmy, że powierzchowne ocenianie jest błędne oraz że taniec i aktorstwo to sztuka, a nie burdel pełen romansów i ciągłych skandali.

 Specjalne pozdrowienia dla prasy plotkarskiej. Liczę na więcej szacunku, bo wierzę, że adwokaci mają ważniejsze sprawy do rozwiązywania na głowie i nie będziemy musieli zawracać im gitary.

 Aga

Komentarzy: 14 dla “Mężczyźni Kaczorowskiej

 1. Hej Aga,
  Jesteś wspaniałą osobą, inteligentną i piękną kobietą z dobrym sercem :) chciałahym Cię kiedyś poznać, może kiedyś się skusisz na sesję fotograficzną, przy okazji odwiedzin Wrocławia 😉 pozdrawiam ciepło i dalej bądź taką pozytywną osobą!!!!! Bo na prawdę mało jest na świecie takich ludzi <3

 2. Myślę sobie, że warto wytoczyć kilka procesów i wygrać, bo krzywdzące opinie naruszają dobre samopoczucie i burzą atmosferę nawet w pracy. Wtedy zobaczysz, że głupoty związane z tym co się u kogo dzieje znikną. Mój Boże, kogo to obchodzi kto z kim jest? A jeśli nawet to co z tego? Że też w dzisiejszych czasach ktoś daje sobie prawo do łażenia za kimś i go inwigilowania wbrew jego woli. Absurd. Może by wreszcie media skupiły się faktycznie na tym co ciekawego robią politycy i zaczęły rozliczać ich z populistycznych haseł? A może by tak dla odmiany spróbowały pomagać potrzebującym?

 3. Agnieszko, super oglądać Cię częściej w mediach. Nie ukrywam, że Twoje rozne wizerunki stanowią dla mnie inspirację,by samej poeksperymentowac (makijaż,ubiór 😉 : jak uzyskać efekt elegancji, niewinności lub …kobiety-wampa (oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu) 😀

 4. Agnieszka mi się wydaje ,ze te wszystkie plotki biorą się stąd,że dziennikarze lubią o Tobie pisać. Chyba wpadłaś im w oko w Tańcach z Gwiazdami z okazji tego,ze zajebiscie wyglądasz i tańczysz dosyć sensualnie…..Więc panowie redaktorzy podkręcają atmosferę swoimi gorącymi artykułami.
  Ja tak zauważyłem ,ze w sumie żadnej innej uczestniczce z tej edycji romansu nie wymyślili a ,ze ty byłaś tam najładniejsza to wzieli się za ciebie.

 5. niech każdy zajmie się w=swoim zyciem bo tak nie da sie zyć jak ktoś wpycha dupe tak gdzie nie potrzeba to wkurzające! dobry wpis Aga :* pozdrawiam:* media to media inaczej nie będzie

 6. Już jest potwierdzenie,że wystapisz w TzG. SUPER!!! (ufam,że pomysł pana,który medialnie zadeklarowal chęć udziału w TzG w parze z Tobą – nie przejdzie). Teraz tylko partner z iskra i…odcinki będą bajeczne

 7. O Kamilu zapewne napisał ktoś życzliwy (świetnie tanczycie,gra jest świetną,oddanie emocji tez,; jednak nie ma w tym chemii, bo taka doskonale sie wyczuwa), by pokazać,że to co podają media jest plotka,a tym samym odwrócić uwagę od tego,czego nie da się ukryć. Kazdy obserwujacy Wasz taniec nie da sie przekonac do romansu.Natomiast nie dziwi,ze jesteś piekna i mloda dziewczyna, ktora szuka swojego życiowego partnera. Niewykluczone,ze kolejny partner to może TEN.Chcialabym bardzo,aby Ci sie udalo i aby tym kimś był kolejny Twój partner w TzG (licze,ze przydzielajacy Ci gwiazde uwzglednia to. Bardzo Ci kibicuje,abyś nie musiała długo czekać.I żeby był wolny,wtedy będziesz miała wszystko darowane 😉 -wianna

 8. O Kamilu zapewne napisał ktoś życzliwy (świetnie tanczycie,gra jest świetną,oddanie emocji tez,; jednak nie ma w tym chemii, bo taka doskonale sie wyczuwa), by pokazać,że to co podają media jest plotka,a tym samym odwrócić uwagę od tego,czego nie da się ukryć. Kazdy obserwujacy Wasz taniec nie da sie przekonac do romansu.Natomiast nie dziwi,ze jesteś piekna i mloda dziewczyna, ktora szuka swojego życiowego partnera. Niewykluczone,ze kolejny partner to może TEN.Chcialabym bardzo,aby Ci sie udalo i aby tym kimś był kolejny Twój partner w TzG (licze,ze przydzielajacy Ci gwiazde uwzglednia to. Bardzo Ci kibicuje,abyś nie musiała długo czekać.

 9. Wspaniały wpis :-) niech żyje prawo do ludzkiej prywatności. Uściski dla Ichi przy okazji. Pozdrawiam :-)

 10. Bardzo dobrze napisane !! Nie daj się takim zazdrośnikom, którzy szukają tematu by Cię tylko oczernić a w głębi duszy są przeogromnie wściekli że coraz więcej w swoim życiu osiągasz !!:)
  Tak trzymaj :)

  PS. Jest moim wielkim marzeniem spotkać Cię przed moim obiektywem <3
  pozdrawiam, Paulina :)

 11. Niestety takie są media : (
  Na szczęście jak widzę taki nagłówek, że kolejny romans Kaczorowskiej nawet nie chce mi się w to wchodzić ; )

  Bardzo fajny post i porównania życzę wspaniałego dnia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>