BlogStar -> Agnieszka Kaczorowska -> Między 4 a 5 odcinkiem

Między 4 a 5 odcinkiem

Ale pracowicie!

Od soboty ciągle jesteśmy na sali! A to wszystko przez małe zmiany w programie Dancing with The Stars Taniec z Gwiazdami…

 Czwarty odcinek już za nami i jive’owe szaleństwo również. Przyznaję, że przez cały poprzedni tydzień przygotowania były z jednej strony jedną wielką zabawą, a z drugiej ogromnym wysiłkiem fizycznym. Piosenka „Happy”, do której tańczyliśmy, spowodowała, że choreografia miała być zabawna i bardzo energiczna. Pokazaliśmy zatem małą historyjkę, która mam nadzieję spowodowała niejeden uśmiech na ludzkiej twarzy. Jeśli tak było, to możemy być dumni.

Agnieszka Kaczorowska: Między 4 a 5 odcinkiem - BlogStar.pl

Dumni również jesteśmy, że wreszcie dotarliśmy do magicznej 3 z przodu, czyli 30 punktów. Rafałowi bardzo na tym zależało i ogromnie się cieszę, że osiągnął swój mały cel. Jednak to, co dla mnie najważniejsze, to to że udało mi się wreszcie wydobyć z niego radość tańca. To z natury bardzo pozytywny człowiek, ale wreszcie wylosował taniec, w którym mógł to pokazać. Do tego doszła fantastyczna muzyka, którą bardzo lubi, wspaniale zagrana przez Tomka Szymusia i jego orkiestrę, co w efekcie dało poczucie, że jest HAPPY.

Agnieszka Kaczorowska: Między 4 a 5 odcinkiem - BlogStar.pl

fot. Aga Taukert Photography

Ja też jestem HAPPY, ponieważ widzę ogromne postępy, a przede wszystkim jesteśmy dalej w programie i możemy kontynuować naszą przygodę. Teraz to się będzie dopiero działo!

 Kiedy dowiedzieliśmy się tuż przed programem, że trochę zmieniają się zasady i że zostaną wprowadzone pewne nowości, to wszystkich ogarnęła lekka ekscytacja. Od tego momentu ze zdwojoną siła chciałam przejść dalej, aby móc wziąć udział w tej małej bitwie, która się szykuje. Zostaliśmy podzieleni na dwie drużyny i każdy ze swoim zespołem, oprócz tańca indywidualnego, przygotowuje wielkie show do zaprezentowania w najbliższy piątek. Będzie bardzo gorąco!

 To wszystko jednak spowodowało, że mamy 2 razy więcej treningów… Przyznaję, że czasem brakuje sił, ale bardzo się staramy, aby pokazać na live’ie najlepszą wersję samych siebie.

 W tym tygodniu przygotowujemy walca wiedeńskiego, czyli pierwszy w wykonaniu Rafała taniec standardowy. Pomysł na prezentację jest bardzo romantyczny, mam ogromną nadzieję, że mój partner wejdzie w rolę, pokaże wrażliwą część swojej duszy i do pięknej muzyki, jaką mamy, pokaże widzom kolejną historię… Tym razem taką, która wzrusza. Wierzę w niego i mam nadzieję, że pokona swoją kolejną barierę.

Pęd. Brak czasu. Gonitwa fizyczna i psychiczna. Ja mam do tego jeszcze nagrania do serialu. W tym tygodniu kawa kawę pogania. Już jest środa, za dwa dni występ, a ja nie mam pojęcia kiedy to zleciało! Aaaaaa… Tak wiele jeszcze do wyćwiczenia. Czas płynie coraz szybciej, a okres od piątku do piątku mam poczucie, że się skraca.

 No nic, ja wracam na salę, a Was gorąco zapraszam do oglądania w piątkowy wieczór – godz. 20 -Tańca z Gwiazdami, gdzie zobaczycie kolejny odcinek największego tanecznego show w polskiej telewizji.

Dziękuję Wam z całego serducha za wszystkie głosy. Bez Was tworzenie nie miałoby sensu!

Trzymajcie proszę kciukasy

i do zobaczenia!

 A.

Komentarzy: 7 dla “Między 4 a 5 odcinkiem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>