BlogStar -> Izabela Zwierzyńska -> Modny, przedświąteczny tydzień

Modny, przedświąteczny tydzień

Cóż to był za aktywnie modowy tydzień… Rozpocznijmy od tego, że w jednym tylko tygodniu w Warszawie odbyły się 3 pokazy wiodących polskich projektantów. Na pewno znacie Dawida Wolińskiego, Roberta Kupisza oraz duetu Paprocki& Brzozowski. Niestety, nie byłam w stanie pojawić się na każdej z imprez i udało mi się zobaczyć kolekcje Emanuelle od P&B. I bardzo jestem z tego powodu rada.

Izabela Zwierzyńska: Modny, przedświąteczny tydzień - BlogStar.pl

 

Głównym powodem mojej radości niekoniecznie była sama kolekcja, ale aranżacja przestrzeni wybiegowej. Otóż wybieg zamienił się w… łóżko. I to nie byle jakie. Olbrzymie, wygodne, pełne poduszek łoże z baldachimem, prezentujące się w blasku czerwonego światła. Pokaz miał miejsce we wnętrzach OCH Teatru, co dodatkowo podkręciło atmosferę spektaklu.

Izabela Zwierzyńska: Modny, przedświąteczny tydzień - BlogStar.pl

 

Pierwsi na wybieg wkroczyli półnadzy panowie, a tuż za nimi uwodzicielskie i piękne modelki w lekkich, zwiewnych, jasnych sukienkach. Kreacje bardzo pasowały do tej historii wprost z alkowy. Kolekcja nie zrobiła na mnie piorunującego wrażenia, bowiem nie wydarzyło się w ubraniach nic, co mogłoby mnie zaskoczyć. Dalej idealnie podkreślona linia, kobiece fasony, elegancja w każdym calu i… nic więcej. Rzeczywiście o ile pierwsza część kolekcji była mi bardzo bliska, w drugiej nie czułabym się już tak komfortowo. Na ten wieczór postanowiłam nieco wyróżnić się z szarego, zimowego tłumu i wybrałam letnie, jasne kolory jedwabnej koszulki i spódnicy od Riny Cossack.

Izabela Zwierzyńska: Modny, przedświąteczny tydzień - BlogStar.pl

 

Jakby tego było mało, następnego dnia, tuż po pracowitym dniu na planie, czekała na mnie nie byle jaka niespodzianka przed-urodzinowa. Mój ukochany zabrał mnie do pracowni projektantki z firmy Manufaktura Mody, żebym mogła zapytać ją o wszystko to, co mnie interesuje, czyli przede wszystkim… jak powstaje kolekcja. Niespodzianka nie była przewidziana na pierwszym spotkaniu, ale już to pierwsze bardzo mnie zainspirowało!

Izabela Zwierzyńska: Modny, przedświąteczny tydzień - BlogStar.pl

Komentarze do wpisów pod dotychczasowymi postami znajdują się w wersji archiwalnej strony pod adresem old.blogstar.pl/gwiazdy-blogstara/izabela-zwierzynska/modny-przedswiateczny-tydzien/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>