BlogStar -> Mariola Bojarska-Ferenc 50+ -> Mój Mediolan

Mój Mediolan

Kochani weekend spędziłam w Mediolanie w przepięknym hotelu Seven Stars TH w  Galerii Vittorio Emanuele. Piękny stylowy apartament , wspaniała obsługa . Sypialnia zaprojektowana i umeblowana w meble Armaniego. Już na powitanie czekał na mnie szampan, potem suflet czekoladowy dla osłody.

bojarska-mediolan9bojarska-medilan7 Swoją nową książkę „KLUB 50 ” uczciłam w fantastycznym miejscu na kolacji rybnej i oczywiście w wyśmienitym towarzystwie. Nie ukrywam – to lubię. W Pradzie zorganizowano dla mnie spotkanie, na którym mogłam zmierzyć całą nową kolekcję. To był wyjątkowy dzień – słynna ulica via Napoleone tego dnia była przybrana na różowo na znak różowej wstążki . Część pieniędzy z dochodu wielcy designerzy przeznaczali na pomoc walki z rakiem piersi. To też przyjemność kupowania z pomocą charytatywną była podwójna. A oto mój Mediolan.

bojarska-mediolan6 bojarska-mediolan3 bojarska-mediolan2 bojarska-mediolan13 bojarska-mediolan

Komentarzy: 3 dla “Mój Mediolan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>