BlogStar -> Mariola Bojarska-Ferenc 50+ -> Mój sposób na piękne ciało po 50.

Mój sposób na piękne ciało po 50.

Kochani, polecam Wam fantastyczne zabiegi na ciało. Od lat zmagam się z niedoczynnością tarczycy. Burza hormonalna wywołała zatrzymanie się wody w moim organizmie, której bezskutecznie próbuje się pozbyć wszelkimi możliwymi sposobami. Ponadto, nie ma co ukrywać – czas leci, działa na naszą niekorzyść i jeśli w odpowiednim momencie nie zadziałamy, będziemy się starzeć szybciej niż chcemy. Do diety, ćwiczeń, które stosuję na co dzień, włączyłam również dwa razy w tygodniu poniższe zabiegi. Przez trzy tygodnie nic – zero zmian, płakałam ze złości, że mój organizm jest jak zaczarowany. Dzisiaj nagle postęp – coś się ruszyło i nareszcie 2 kg mniej. Może właśnie wody? To dobry sygnał. Zabiegi sprawiły, że mam bardziej elastyczne ciało, ale to dopiero początek. Walczę dalej. Czym są zabiegi, które regularnie robię w Klinice La Perla w Warszawie i jak działają?

mariolabojarskaferenc40

Oto wyczerpujący, mam nadzieję, opis:

ICOONE

Najbardziej precyzyjna walka z cellulitem i luźną skórą, głęboko zlokalizowanym tłuszczem i objawami starzenia się skóry. ICOONE to urządzenie do masażu próżniowego (endermologicznego) oparte na technologii ROBODERM, która polega na użyciu zmechanizowanych głowic masujących z rolkami ROBOTWINS. Głowice te wywołują multimikrostymulację, działając precyzyjnie i dogłębnie na każdy milimetr skóry, bez powodowania urazów i podrażnień. Skóra otrzymuje aż 1180 bodźców na dm2 wraz z każdym pełnym ruchem głowicy. Rezultatem jest niezwykle dokładny, wielowymiarowy masaż leczonej powierzchni. Przy zabiegach na ciało i twarz urządzenie Icoone dużo bardziej precyzyjnie dociera do wszystkich niedostępnych miejsc.

ICOONE na ciało

Dotychczasowe urządzenia do masażu mechanicznego bazowały na jednej głowicy, co ograniczało możliwość pełnego dostępu do niektórych części ciała, takich jak wewnętrzna strona ramion czy łydki. ROBOTWINS, w przeciwieństwie do głowic poprzedniej generacji, umożliwia równomierne masowanie trudno dostępnych obszarów. Oznacza to oszczędność czasu (masaż wybranych partii trwa aż dwa razy krócej) i większą skuteczność. System masaży obejmuje 20-minutowy, podstawowy (BASIC) masaż całego ciała, mający charakter drenujący, oraz 10-minutowe masaże poszczególnych partii ciała (FOCUS), wybranych przez Pacjenta. Zabieg można wykonać jedną lub dwoma głowicami, w zależności od problemu. Zabieg Icoone stosowany jest jako zabieg uzupełniający przy innych zabiegach odchudzających i redukujących cellulit oraz rozstępy. Tak samo jak endermologia jest mocno rekomendowany przez lekarzy chirurgów przed zabiegami liposukcji (body-tite, body-jet) w celu rozbicia komórek tłuszczowych, co czyni zabiegi operacyjne dużo bardziej efektywnymi. Icoone lub endermologia stanowią nieodłączną część postępowania po operacji liposukcji jako drenaż wspomagający wydalanie niechcianych komórek tłuszczowych. Jednocześnie skraca okres rekonwalescencji – znacząco zmniejsza obrzęki. Rezultaty zauważalne są po pierwszych 5 zabiegach. Efekty związane z redukcją obrzęków kończyn widać już po 1 zabiegu.

mariolabojarskaferenc50 mariolabojarskaferenc60

Cosmosoft – pierwszy system do redukcji trzewnej tkanki tłuszczowej. Zastosowana po raz pierwszy w 2012 roku technologia wolnozmiennego impulsowego pola magnetycznego do redukcji trzewnej tkanki tłuszczowej wprowadza nowe możliwości terapeutyczne. W metodzie tej osobę poddaną zabiegowi otacza pole magnetyczne, a jego energia zostaje dostarczona równomiernie nie tylko na całą powierzchnię ciała, ale także przenika do wnętrza, działając na warstwę tłuszczu osadzoną na narządach wewnętrznych, takich jak żołądek czy wątroba. Wolnozmienne pole magnetyczne niskiej częstotliwości wywołuje proces niszczenia komórek tłuszczu poprzez otwieranie ich kanałów jonowych dzięki transferowi energii tego pola. Zastosowanie dodatkowego mechanizmu mikrociśnienia ułatwia i przyspiesza odprowadzanie wytworzonych w trakcie zabiegu prostych kwasów tłuszczowych do układu limfatycznego, a następnie ich eliminację.

majorskabojarskaferenc30 mariolabojarskaferenc70 mariolabojarskaferenc7

Jeśli macie swoje sposoby na piękne ciało po 50-tce, podzielcie się nimi koniecznie. Skuteczne zabiegi i dobre adresy trzeba znać!

mariolabojarskaferenc10

Mariola Bojarska-Ferenc

Jeden komentarz dla “Mój sposób na piękne ciało po 50.

  1. Witam serdecznie. Pani Mariolo wygląda Pani świetnie. Ja w przyszłym roku kończę 50 lat i wcale się nie przejmuję dbam o to żeby zdrowo się odżywiać i ćwiczę jeżdżę na rolkach chodzę na siłownię. Wszyscy wiemy że nic nie ma za darmo bardzo ważny jest ruch ćwiczenia oraz zdrowe odżywianie. Ja też mam marzenia chciałabym tańczyć, a może uprawiać jakiś sport jako kobieta 50 +. Nie mam możliwości oglądania telewizji rano ponieważ pracuję ale czytam Pani książki podziwiam Panią i życzę wszystkiego najlepszego

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>