BlogStar -> Anna Samusionek -> MÓJ WEEKEND Z WIELKĄ ORKIESTRĄ ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

MÓJ WEEKEND Z WIELKĄ ORKIESTRĄ ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

To, że Jurek Owsiak robi kawał dobrej roboty, bo oddziały pediatryczne i geriatryczne zyskują sprzęt światowej klasy to jedno. Myślę jednak, że jest kilka niezwykle pozytywnych efektów, które choć trochę w tle, ale według mnie są jeszcze ważniejsze.

Mam na myśli niezwykłą mobilizację młodych i tych troszkę (albo znacznie) starszych do wspólnego wysiłku, do działania w zespole, do pracy, za którą nikt wprawdzie nie postawi 5 czy 6 w szkole ani też nie wypłaci nam pensji, ale za to zyskujemy niezwykły przypływ pozytywnej energii i radości rozpierającej serce! I nie pomogło straszenie zwolnieniem ze służby ani hejt z różnych stron, padł kolejny rekord, bo kto raz zasmakuje endorfin z takiego działania,to już nie potrafi i nie chce bez tego żyć!!!

 Miałam okazję być częścią dwóch wspaniałych imprez.

 Pierwsza to niesamowity koncert zorganizowany w sobotę wieczorem przez Kościół Adwentystów Dnia Siódmego w sali koncertowej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I i II st.im.Henryka Wieniawskiego w Łodzi, który miałam zaszczyt prowadzić. Występował Chór Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, wielu solistów, w tym absolwent prestiżowej uczelni Royal Welsh College of Music and Drama Łukasz Karauda, który przeniósł nas w magiczny świat opery, a także można było zobaczyć niezwykle poruszające przedstawienie amatorskiej grupy teatralnej „Cogito”.

 anna-samusionek-Łódź (1) anna-samusionek-Łódź (2) anna-samusionek-Łódź (4) anna-samusionek-Łódź (5) anna-samusionek-Łódź (8)

Druga to aukcja różnych rzeczy na rzecz 24 Finału WOŚP,którą prowadziłam w niedzielę w Zespole Szkół w Legionowie, gdzie od lat odbywa się gigantyczne przedsięwzięcie podczas, którego są i pokazy taneczne, koncerty,kiermasze a wszystko to owocuje zawrotną zebraną sumą pieniędzy na rzecz orkiestry. W tym roku to 35944,31 zł !!!

 anna-samusionek-Szkoła anna-samusionek-Szkoła (1) anna-samusionek-Szkoła (2) anna-samusionek-Szkoła (3) anna-samusionek-Szkoła (4) anna-samusionek-Szkoła (5)

Jestem pełna uznania dla wszystkich,którzy poświecili czas,aby przygotować obydwa przedsięwzięcia i wdzięczna,że pozwolili mi być ich częścią.

 Gratuluję i serdecznie pozdrawiam

Anna Samusionek

„P.s. Baaardzo dziękuję marce CAHA za piękną suknię,w której wystąpiłam na koncercie w Łodzi,a firmie VENIS za uwieńczenie efektu śliczną biżuterią:)”

Komentarzy: 3 dla “MÓJ WEEKEND Z WIELKĄ ORKIESTRĄ ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

  1. To jeden z lepszych sposobów budowania społeczeństwa obywatelskiego. Czuje się że te dobre fluidy były po obu stronach. Gratuluję uczestnictwa a nagrodą była radość o której można wyczytać.
    P.S.
    Czy gdzieś będzie można ten koncert znaleźć ?

  2. Masz rację. Mobilizacja ludzi do czynienia dobra a nie przekonanie, że tylko mamona jest czynnikiem mobilizującym, daje wiele satysfakcji wszystkim uczestnikom .
    G R A T U L A C J E .
    PS. Czy koncert będzie gdzieś do znalezienia w internecie ????

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>