BlogStar -> Mariola Bojarska-Ferenc 50+ -> Moja nowość dla Was – „Barre. Przepis na idealną sylwetkę”

Moja nowość dla Was – „Barre. Przepis na idealną sylwetkę”

Witajcie!

Przygotowałam dla Was coś specjalnego – już od 8 marca w sprzedaży DVD mojego autorstwa „Barre. Przepis na idealną sylwetkę”, w której wraz z tancerzem i choreografem Piotrem Lewandowskim prezentujemy wyjątkowy trening, który pomaga uzyskać wymarzoną figurę. To mój prezent dla kobiet w każdym wieku, w sam raz na zbliżający się Dzień Kobiet.

Barre 3D 300 dpi

Czym jest Barre? To popularny na całym świecie system ćwiczeń łączący m.in. balet, fitness, jogę i pilates – teraz, po raz pierwszy w Polsce dostępny w książce z DVD. Barre modeluje proporcjonalnie całe ciało, rozciąga i wzmacnia mięśnie, nawet te, o których nie wiedzieliśmy, że istnieją. Skupia się także na problematycznych partiach, takich jak mięśnie nóg, pośladków czy brzucha. Trening Barre zwiększa siłę mięśni, przywraca prawidłowe ustawienie kręgosłupa i koryguje postawę, wpływa na koordynację ruchową i uczy poruszania się z gracją baletnicy. Dodatkowo dzięki regularnemu oddechowi i ćwiczeniu przy muzyce odpręża, pomaga rozładować stres i dodaje poczucia lekkości. Kobietom dojrzałym pomaga złagodzi symptomy menopauzy! Chciałam pokazać Wam, że ćwiczenia łączą pokolenia. Zobaczcie tymczasem filmik zapowiadający premierę płyty:

1

Do wykonania treningu z płyty potrzebna są: mata, podpórka w postaci krzesła, drążka, ściany czy parapetu i oczywiście dobre chęci. W przyszłości w kolejnych treningach można także wykorzystać piłkę i hantle. Trenować można do wybranej muzyki – zarówno klasycznej, jak i dyskotekowej. Trening na płycie DVD trwa 60 minut i można go wykonywać w całości lub w 10-minutowych segmentach na poszczególne części ciała.

Zapraszam Was serdecznie do zakupienia płyty i podzielenia się opiniami o niej. I oczywiście zachęcam do regularnych ćwiczeń! :)

2

Mariola Bojarska-Ferenc

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>