BlogStar -> Aleksandra Mikołajczyk -> Monachium – startupy, golonka i Muzeum Motoryzacji

Monachium – startupy, golonka i Muzeum Motoryzacji

Aleksandra Mikołajczyk: Monachium – startupy, golonka i Muzeum Motoryzacji - BlogStar.pl

Nie wszyscy wiedzą, ale oprócz aktorstwa w kręgu moich zainteresowań są biznes, technologie i startaupy. Między innymi dlatego chciałam wziąć udział w biznesowych warsztatach, które pod koniec września odbyły się w Monachium. Dzięki objęciu tego wydarzenia patronatem medialnym przez telewizję internetową StartupTV.pl, gdzie prowadzę program Startup Kumite, mogłam również wziąć w nim udział. Razem z laureatami I edycji konkursu Biznes w Niemczech miałam okazję spotkać się z przedstawicielami instytucji i firm wspierających start-upy w ekspansji zagranicznej. Zwycięzcy poznali programy dedykowane start-upom, kulturę, obyczaje i historię Monachium, a poza tym mieli możliwość powiększenia bazy kontaktów.

Wyjazd do Monachium był twórczą i biznesową przygodą. Poznałam naładowanych pozytywną energią ludzi, fantastyczne miejsca do zakładania swoich nowych firm, młodych biznesmenów, z którymi spędziłam przyjemnie i aktywnie czas. Poszerzyłam swoją wiedzę na temat biznesu, dzięki czemu zrodziły mi się w głowie kolejne pomysły, których nie zawaham się użyć! Zdradzę Wam, że prawdopodobnie już niedługo poznacie mnie w kolejnym wcieleniu!

Poza tym zjadłam pyszną golonkę – wciąż zastanawiam się jak mieszkańcy Bawarii dbają o sylwetkę? 😉Aleksandra Mikołajczyk: Monachium – startupy, golonka i Muzeum Motoryzacji - BlogStar.pl

Jak już pewnie wiecie, bardzo lubię samochody z duszą, dlatego Muzeum Motoryzacji, które odwiedziliśmy z całą grupą, zrobiło na mnie fantastyczne wrażenie. Co fajne, do większości samochodów można było wsiąść i chociaż przez chwilę poczuć się tak, jakby było się ich właścicielem. Podobnie było z motorami, jednak te maszyny i ich zawrotna prędkość trochę mnie przerażają. Mam nadzieję, że nadejdzie taki czas, że przestanę się ich bać i tak jak Easy Rider pomknę kiedyś w siną dal zapominając o wszystkim choćby na chwilę.

Polecam Monachium – nie tylko ze względu na Roberta Lewandowskiego 😉

Aleksandra Mikołajczyk: Monachium – startupy, golonka i Muzeum Motoryzacji - BlogStar.pl

 
http://youtu.be/yEMV66orc0M

Komentarzy: 4 dla “Monachium – startupy, golonka i Muzeum Motoryzacji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>