BlogStar -> Izabela Zwierzyńska -> Nie mam czasu na chorowanie!

Nie mam czasu na chorowanie!

Dzieje się, dzieje… Stąd częstotliwość moich postów ostatnio zmalała. Nie mniej zaprocentuje to na przyszłość, bo im więcej doświadczeń, tym więcej inspiracji i rzeczy do opisania! Pozwólcie, że się wytłumaczę.

Izabela Zwierzyńska: Nie mam czasu na chorowanie! - BlogStar.pl

Ostatni tydzień był dla mnie jakiś ciężki. Pogoda smutna, miałam trudności  z przystosowaniem się do życia po leniwym okresie świątecznym. Gdy przeczytałam ostatni wpis Ani Wendzikowskiej, pocieszyłam się, że nie jestem sama. Mimo to, mnogość obowiązków, tych bardziej i mniej przyjemnych, mnie nie opuściła…
Z pewnością moją głowę zaprząta teraz myśl o egzaminach sesyjnych. Studiowanie psychologii po angielsku, uwierzcie, jest wymagające. Dodatkowo czuję nad sobą bat promotora, bo, jak dobrze pójdzie, w tym roku stanę się Panią Magister. O ile zacznę pisać pracę… Poza tym w ramach próby poprawianie sobie humoru obejrzałam najnowsze gagi i skecze Kabaretu Moralnego Niepokoju w skompresowanej formie pt. „Pogoda na suma“, którą szczególnie polecam.

Izabela Zwierzyńska: Nie mam czasu na chorowanie! - BlogStar.pl

A celem wzruszeń wybrałam się na polską premierę „Nędzników”. Anne Hathaway jest tak zdolna i piękna (nawet gdy oszpecona!), że aż nie mogę na nią patrzeć! ; Przeczytałam w „Przekroju” cudny wywiad z Brodką, którą muzycznie przeuwielbiam. Byłam na kilku castingach. Efektem jednego z nich będzie mój drugoplanowy udział w spocie. Nagraliśmy go w ubiegłą niedzielę. Dzień wcześniej od 8 rano (!) trenowałam z Ewą Chodakowską w „Pytaniu na śniadanie”, a w poniedziałek spędzę na planie „Barw szczęścia”.

Izabela Zwierzyńska: Nie mam czasu na chorowanie! - BlogStar.pl

Wszystko dzieje się tak szybko i intensywnie. Ja, jako że się zawsze bardzo przejmuję efektem, chcę każdą rzecz wykonać perfekcyjnie i pewnie przez to dopadło mnie przeziębienie czy cokolwiek to jest?! Leczę się szybko i intensywnie, domowymi i aptecznymi sposobami, bo nie mam czasu na choroby!

Izabela Zwierzyńska: Nie mam czasu na chorowanie! - BlogStar.pl

Za długo nie byłam już na siłowni, w kinach jest tyle do zobaczenia, spotkania wciąż przekładam, w modzie zapewne rewolucja, nie wiem, bo nie zdążyłam sprawdzić?! Ciekawe… zawsze, gdy leżę w domu chora, albo muszę się uczyć, moja kreatywność osiąga szczyt! Także z nauki do egzaminu dzisiaj chyba nici…

Izabela Zwierzyńska: Nie mam czasu na chorowanie! - BlogStar.pl

Komentarzy: 7 dla “Nie mam czasu na chorowanie!

  1. Jak miło natknąć się na Twój blog! Zapisuję do ulubionych i będę zaglądać. No i może spróbuję coś przyrządzić z Twojego przepisu? :)
    Ppozdrawiam i życzę zdrówka!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>