BlogStar -> Aleksandra Mikołajczyk -> Nie tylko diamenty…

Nie tylko diamenty…

Marilyn Monroe śpiewała, że diamenty są najlepszym przyjacielem kobiety. Zgadzam się z tą tezą, choć nie do końca Smile. Nie tylko diamentowe kolczyki mogą dodać kobiecie uroku. Obecnie jest bardzo szeroki wybór błyskotek i jak się okazuje nie wszystkie muszą  być bardzo ekskluzywne i drogie, by każda pani, w każdym wieku wyglądała w nich pięknie, dobrze się w nich czuła i by wyrażały one jej naturę.

 

Aleksandra Mikołajczyk: Nie tylko diamenty... - BlogStar.pl

z Izabelą Cywińską

W XXI wieku triumfy święcą bransoletki personalizowane, gdzie możemy napisać myśli, daty, słowa, które nas określają. Myślę, że jeszcze większym powodzeniem cieszy biżuteria, dzięki której możemy wyrazić siebie, wysłać światu „wizualny komunikat“ pokazujący, jakie wartości są dla nas w życiu ważne. Takie możliwości daje nam PANDORA. Charmsy tej marki są piękne, subtelne, pełne symboliki i pomagają każdej posiadaczce biżuterii pokazać innym, kim jest. Czy tak naprawdę się dzieje? Na prezentacji wiosennej kolekcji marki PANDORA miałam ciekawą przygodę, która jest dowodem na powyższą tezęSmile.

Aleksandra Mikołajczyk: Nie tylko diamenty... - BlogStar.pl

 

 Jestem szczęśliwą posiadaczką delikatnej  i eleganckiej bransoletki z linii PANDORA ESSENCE COLLECTION, na którą nawleczone są charmsy m. in. MIŁOŚĆ, ODWAGA. Jak się okazuje, są to ważne wartości nie tylko dla mnie. Dziennikarka Anna Maruszeczko, która również pojawiła się na tym śniadaniu prasowym,  miała na swojej dłoni też taką bransoletkę z charmsami dokładnie z tymi samymi wartościami. To było niesamowite. Obie byłyśmy mega zdziwione i zaskoczone, ale też od razu poczułyśmy pozytywne wibracje, a charmsy na naszych nadgarstkach stały się początkiem przemiłej rozmowy i wspólnego oglądania biżuterii.

 Aleksandra Mikołajczyk: Nie tylko diamenty... - BlogStar.pl

 

 Mogę Wam już zdradzić, że wiosną w salonach marki PANDORA oprócz charmsów pojawią się też prześlczne, delikatne i kobiece kolczyki i pierścionki – miałam okazje je przymierzyć i jestem pod ich dużym wrażeniem.

 Aleksandra Mikołajczyk: Nie tylko diamenty... - BlogStar.plfot. AKPA/materiały prasowe

Czy Wy też, tak jak ja, wyrażacie biżuterią siebie i pokazujecie wartości jakimi kierujecie się w życiu? Czy dla Was biżuteria powinna być jednak przede wszystkim droga? Piszcie w komentarzach, bo bardzo jestem ciekawa Smile

Komentarzy: 2 dla “Nie tylko diamenty…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>