BlogStar -> Dorota Gardias -> Nie wierzę własnym oczom ;)

Nie wierzę własnym oczom ;)

Od szóstej klasy szkoły podstawowej nosiłam, a właściwie powinnam nosić, okulary. Powinnam! Ale najczęściej lądowały one na dnie plecaka, a znajdowały się na moim nosie tylko wtedy, kiedy trzeba było coś przepisać z tablicy. Z roku na rok wada się pogarszała, a ja widziałam coraz gorzej. W ostatnich latach częściej zakładałam okulary – zwłaszcza tzw. kujonki, które były bardzo modne. Polubiłam okulary, gdyż były pięknym dopełnieniem różnych stylizacji. Tak! W dzisiejszych czasach okulary mogą być naprawdę prześliczne.

 Dorota Gardias: Nie wierzę własnym oczom ;) - BlogStar.pl

Na co dzień nosiłam soczewki kontaktowe, gdyż przy wadzie -3 i astygmatyzmie funkcjonowanie bez nich lub bez okularów było zwyczajnie niemożliwe, zwłaszcza prowadzenie auta. Ostatnio zdecydowałam się jednak na zabieg laserowej korekcji wzroku w klinice Lexum w Warszawie. Jaką mam teraz wadę? Nie mam !!! Widzę doskonale! I nie wierzę własnym oczom! To niesamowite jakie to w dzisiejszych czasach proste. Wszyscy pytają, czy bolało? Otóż nic a nic. Samo laserowanie trwało zaledwie 5 sekund na jednym oku, oczywiście przygotowania trochę dłużej. Później kilka dni zapuszczania specjalnych kropelek, przyciemniane okulary w słoneczny dzień i po sprawieSmile Od dziś już koniec z zakładaniem i zdejmowaniem soczewek, koniec z szukaniem okularów!!! Od dziś mgła już tylko w pogodzie. Polecam!

Dorota Gardias: Nie wierzę własnym oczom ;) - BlogStar.pl

A jak to wyglądało możecie zobaczyć w programie „klinika urody” na antenie TVN StyleSmile

 

Komentarzy: 9 dla “Nie wierzę własnym oczom ;)

  1. Pani Doroto. Marze o zabiegu, ale podobno nie kazdy moze i najlepiej po urodzeniu dzieci. Prosze napisac cos wiecej!!

  2. Jestem 2 tygodnie po tym zabiegu i gorąco polecam-świat jest wygodniejszy i piękniejszy bez okularów-chyba że traktując je jako biżuterie…pieniążki da się zaoszczędzić..są również promocje i groupon!!! szukajcie-widzi się już po zabiegu świetnie i nic nie boli!!!

  3. Pani Doroto, szkoda że pani nie napisała ile to kosztuje i pewno całość jest bardzo droga. Poza tym czy to jest bezpieczne?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>