BlogStar -> Agnieszka Kaczorowska -> Nowe życia początki

Nowe życia początki

Never Ending Stooooory… Nanana nanana nanana nanana…

Tą opowieścią i piosenką zakończyliśmy tydzień temu z Nikodemem Rozbickim nasze zmagania na parkiecie Dancing With The Stars.

Czułam, że to pod każdym względem Niekończąca się Opowieść.

agnieszka-kaczorowska-nikodem-rozbicki1

Na pewno nie zamierzamy kończyć naszej znajomości, ponieważ świetnie się zgraliśmy i jestem przekonana, że zostaniemy w przyjacielskich stosunkach.

W przypadku Nikodema, wierzę że to dopiero początek jego tanecznej opowieści na prywatnych parkietach. Człowiek, który uważał taniec za swoją ogromną słabość, przełamał wstyd, lęk i tańczył co piątek przez 6 tygodni dla milionowej publiczności. Rozpiera mnie duma i satysfakcja z procesu zmiany jaki się dokonał w tym młodym człowieku.

agnieszka-kaczorowska-nikodem-rozbicki

Dla mnie osobiście okazuje się że opowieść, jaką jest ta edycja, jeszcze też nie dobiegła końca. Za tydzień w piątek dołączę do Julii Wróblewskiej i Janka Klimenta. Już w dwóch poprzednich edycjach zostały wprowadzone występy w trio, tym razem to ja pomogę jednej z par i stworzymy dla Was taneczno-aktorski występ w oparciu o pewien musical. Nie mogę na razie zdradzić jaki, ale jestem podekscytowana pracą, która nas czeka w tym tygodniu. To bardzo miłe, że dostałam zaproszenie od Julki i Janka do współpracy. Takie bonusowe show dla mnie w tej edycji. Miło. Bardzo.

agnieszka-kaczorowska-julia-wroblewska

Ponadto dużo się działo w tym tygodniu, dlatego wpis jest trochę opóźniony. Wybaczcie, ale jestem w trakcie przeprowadzki, co z jednej strony przynosi wiele radości i podniecenia, a z drugiej kosztuje sporo wysiłku i czasu. Nie zmienia to faktu, że dzieje się coś wspaniałego. Dzieje się co buduje stabilną bazę pod kolejne miesiące i lata, pod kolejne cele i wyzwania. Czuję jakby rzeczywistość wokół mnie się zmieniała, a co za tym idzie, postrzeganie wielu spraw. To trochę magiczne. To nawet bardzo magiczne.

agnieszka-kaczorowska

Kręcimy też dalej Klan, więc dużo pracy. Tam też nowy początek ! Moja bohaterka jest w ciąży. To dziwne, ale miłe uczucie, gdy postać, którą prowadzę od najmłodszych lat, której kibicuję, teraz dostała taki dar od losu, a w zasadzie od scenarzysty :) i spodziewa się dziecka. Zachęcam do śledzenia wątku. Zaskakująco wciąga !

agnieszka-kaczorowska-klanJak widzicie, wiele nowych życiowych początków… Jeszcze o wszystkim nie piszę, ale jak zawsze na bieżąco będę informować o sprawach, które mogą być dla Was interesujące i którymi przede wszystkim CHCĘ się podzielić. Pewne sfery życia zawsze pozostaną zamknięte za bramą z tabliczką „PRYWATNOŚĆ”.

„Szczęście to forma odwagi.” Taką doniczkę z pierwszym kwiatkiem w mieszkaniu sprawiłam sobie na parapetówkę. Zgadzam się z tą myślą w 100%. Potrzeba odwagi, aby być szczęśliwym. Potrzeba odwagi do zmian. Potrzeba odwagi, aby zacząć od nowa.

agnieszka-kaczorowska1

Życzę Wam i sobie odwagi, bo KAŻDY dzień może być nowym życiowym początkiem.

Agnieszka Kaczorowska

Komentarzy: 6 dla “Nowe życia początki

  1. wiedziałam że tak będzie, że jak już Was nie będzie w TzG to posty będą rzadko, nieregularnie….. a w trakcie trwania programu, post co tydzień z relacją no i przede wszystkim zachęta na głosowanie i tak co edycja …….

  2. Aga! Jestes bardzo inspirującą osoba, szczerze, Cie podziwiam. Potrafisz z każdej rzeczy wycisnąć jak najwiecej pozytywów i ogolnie cieszyć sie życiem i zmotywować , wow! Super ze zwracasz uwagę na ważne wartości, ktore wielu młodym ludziom umykają . Dzieki !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>