BlogStar -> Mariola Bojarska-Ferenc 50+ -> Ocenię Wasze najlepsze stylizacje

Ocenię Wasze najlepsze stylizacje

Moje drogie czas na jesienne porządki warto zrewolucjonizować swoją szafę i pozostawić w niej rzeczy, które was odmładzają. Pozbyć się tych, które eksponują wady. Pamiętajcie, że kobieta piękna czuje się pewna siebie!

Dziś pokażę wam markę 303 Avenue mojej przyjaciółki Marzeny Niemoczyńskiej. Często zakładam jej rzeczy do swoich programów, a także prywatnie. Fajne kolory i dziewczęce fasony. Łączę te rzeczy z innymi markami. Nie wszystkie rzeczy muszą być drogie, namawiam do kombinowania, a nie ubierania się w mundurki jednej marki – od sukienki do butów. Tak robią kobiety bez wyobraźni. Ciągle obalam mit, że kobieta po 50-tce musi się ubierać stosownie do wieku. Co za wariat to wymyślił! Ja ubieram się stosownie do mojej figury, sytuacji czy humoru.

Prześlijcie na adres: konkursy@blogstar.pl Wasze stylizacje proszę. Dla najfajniejszej moja książka z dedykacją „Klub 50”.

 mariola-bojarska-ferenc-FullSizeRender1 mariola-bojarska-ferenc-FullSizeRender2 mariola-bojarska-ferenc-FullSizeRender3 mariola-bojarska-ferenc-FullSizeRender4 mariola-bojarska-ferenc-IMG_0820 mariola-bojarska-ferenc-IMG_0833 mariola-bojarska-ferenc-IMG_0984 mariola-bojarska-ferenc-IMG_0990 mariola-bojarska-ferenc-IMG_0991 mariola-bojarska-ferenc-IMG_1172 mariola-bojarska-ferenc-IMG_1222 mariola-bojarska-ferenc-zdjęcie mariola-bojarska-ferenc-zdjęcie1 mariola-bojarska-ferenc-zdjęcie2 mariola-bojarska-ferenc-zdjęcie3 mariola-bojarska-ferenc-zdjęcie5

Komentarzy: 2 dla “Ocenię Wasze najlepsze stylizacje

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>