BlogStar -> Agnieszka Kaczorowska -> Odrobina prywatności

Odrobina prywatności

W ciągu ostatnich miesięcy wiele zmieniło się w moim życiu prywatnym. Nie rozpisuję się o tym na blogu, bo jest to ta część mojego życia, którą pragnę zostawić dla siebie.

Jednak w ciągu ostatniego tygodnia kilka portali plotkarskich i jedna gazeta papierowa zaczęły rozpowszechniać kompletne bzdury na temat mężczyzny, z którym się związałam. Informacje te naruszają jego i moje dobra osobiste.  Jest nam niezwykle przykro, że ktoś bez uprzedniego sprawdzenia, zaczął pisać o tym, że Rafał ma żonę i dzieci, co oczywiście jest wyssane z palca! Uważam, że to skandaliczne jak jednym kliknięciem można wpłynąć na postrzeganie człowieka w oczach innych. Nie wiem kto to rozpoczął, ale nie jestem w stanie zrozumieć też kolejnych gazet czy portali na ślepo kopiujących to co przeczytali gdzie indziej. Mam nieodparte wrażenie, że komuś bardzo zależy na zszarganiu mojej opinii. Wierzę, że takie rzeczy obracają się przeciwko tym, którzy to tworzą. Nie raz się już o tym przekonałam i myślę, że tym razem będzie tak samo.

 Jeśli ktoś pragnie dowiedzieć się więcej o Rafale Samborskim to proponuję poszperać w jego twórczości, a nie na portalach wymyślających na siłę skandale, których nie ma.  Z przyjemnością odsyłam Was to wywiadu, który dziś pojawił się na Plejadzie:

http://plejada.onet.pl/wywiady/agnieszka-kaczorowska-zakochalam-sie/sycf5

a także do tekstu na BlogStarze o spektaklu, którego Rafał jest reżyserem:

http://blogstar.pl/lauma-bajka-zbyt-straszna-dla-doroslych/

 Wierzę, że większe zainteresowanie wzbudzać będą w przyszłości nasze artystyczne działania, a nie to co jest nasze, prywatne i powinno pozostać za kulisami showbiznesu.

 Na koniec…życzę Wam wspaniałych Walentynek!

Jest to dzień kiedy powinno się celebrować każdego rodzaju miłość – tę do siebie, do innych czy do świata, na którym żyjemy! Zatem pięknego dnia miłości Wam życzę!

Aga

Agnieszka Kaczorowska: Odrobina prywatności - BlogStar.pl

fot. archiwum prywatne – kopiowanie, udostępnianie i publikowanie w innych mediach i na innych stronach surowo zabronione!!!

Komentarzy: 9 dla “Odrobina prywatności

  1. Rafal jest przystojnym i dobrze ulozonym mlodym czlowiekiem i to zazdrosc innych bierze gore! Sluchaj sie Agnieszko wlasnego serca a nie ludzkich plotek ! :)

  2. Agnieszko, jesteś młoda i sprawiasz wrażenie rozsądnej osoby. Szkoda trochę Ciebie dla tak dorosłego mężczyzny. Nie zrozum tego źle, bo absolutnie nie chodzi o to, aby w jakiś sposób sprawić Ci przykrość. Wydajesz się przefajną dziewczyną, która zasługuje na fajnego chłopaka :) Niemniej życzę Ci radości i powodzenia :)

  3. Nie myślałaś nigdy, że szkoła teatralna jest najlepszą drogą rozwoju i jednocześnie sposobem, który ułatwia podjęcie pracy w zawodzie aktorki? Czytałam wywiad, w którym stwierdziłaś, że szkoła to kilka lat wyjętych z życia, ale coś za coś… Aktorstwo to taka sama sztuka jak taniec- też trzeba się go nauczyć.

  4. Żyj miłością, nie oglądaj się na tych, którzy nic o niej nie wiedzą lub jej nie przeżyli. Gratuluję, pozdrawiam.

  5. Aga czytałam Twój wywiad na plejedzie. Super ! Piękny wywiad, piękne szczere wypowiedzi. Kiedyś miałam o Tobie mieszane odczucie, że taka zadufana, że wszystko u niej takie barwne i kolorowe, że nie ma złego, a po przeczytaniu odniosłam wrażenie że jesteś całkiem normalną, skromną osobą. O wiele lepiej się to sprzedaje – tak naturalnie.
    Pozdrowionka i również udanych Walentynek
    bądźcie szczęśliwi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>