BlogStar -> Julia Wróblewska -> Oglądaliście już „Listy do M 2”?

Oglądaliście już „Listy do M 2”?

Witam Was!

Ja miałam okazję być na premierze, która odbyła się dokładnie 09.11. Jak zwykle było tam mnóstwo ludzi, ale mimo wszystko wspaniała, świąteczna atmosfera. Na początku my aktorzy i cała ekipa producencka siedzieliśmy gdzieś na górze w Sali i czekaliśmy na godzinę rozpoczęcia uroczystości. Potem tradycyjnie pozowanie dla fotoreporterów, a na końcu prezentacja filmu.

julia-wroblewska1Niestety, tego dnia nie było mi dane zobaczyć filmu, ponieważ przez kilka godzin musiałam latać w moich wysokich szpilkach i odpowiadać na wiele pytań dziennikarzy i pozować do zdjęć. Ale oczywiście widziałam film trzy dni wcześniej. Uważam, że wyszedł dobrze. Nawet zaryzykuję stwierdzeniem, że pierwsza część równa się drugiej.

listy-do-m_MG_2717

Zazwyczaj drugie części filmów okazują się klapą, a dla mnie była to miła niespodzianka. Mimo że nie lubię oglądać sama siebie na ekranie, bo widzę wszystkie moje błędy…. W każdym razie premiera była cudowna. Byłam na sali przy samej końcówce projekcji i widziałam, jak ludzie reagowali na film… Płaczem, śmiechem… To cudowne, że coś nad czym cała ekipa pracowała tyle czasu może wywoływać takie emocje.

julia-wroblewska_n

Film jak najbardziej polecam, a dla tych co już oglądali… Jak się podobał?

Komentarzy: 11 dla “Oglądaliście już „Listy do M 2”?

  1. Słyszałem,że ten film bije rekordy popularności,ale idąc do kina nie spodziewałem się tylu ludzi przyszliśmy całą rodziną godzinę przed seansem,a tu mówią,że pozostały jedynie 7 miejsc rozsiannych po różnych krańcach sali,no cóż takie życie. Poszliśmy jeszcze przed seansem do kawiarni na desery i potem prościutko do kina. Film uważam,że był super,na pewno mnie nie zawiódł,tak jak myślałem druga część filmu zakończyła się tak jak pierwsza bardzo szczęśliwie i dobrze.lubie szczęśliwe zakończenia ;D.Po powrocie do domu od razu poszedłem do laptopa,żeby pobrać sobie na wieżę muzyczkę z filmu i sobie teraz puszczam :p.Ogólnie jak najbardziej film zasługuje na miano najlepszego filmu w swoim gatunku i chciałbym,żeby zastąpił „Kevina” i leciał co roku na święta.Super film!

    PiteK

  2. Hejka :) No ja jeszcze filmu nie oglądałem, ale z miłą chęcią pójdę do kina i obejrzę :) Pozdrawiam :)

  3. Ja też już miałąm okazję zobaczyć 13 listopada i naprawdę mega świetny także polecam tym osobom którzy jeszcze nie oglądali 😉 A Julka świetnie zagrałaś uwielbiam Cię i pozdrawiam <3 buziaki :* :*

  4. Byłam na filmie od razu w premiere 13. To było genialne :** Niesamowity film, pełen emocji <3 Najlepsi aktorzy :) W piątek wybieram się drugi raz <3

  5. Ja nie ogladalam bo niema kolo mnie blisko kina.Julka mam prozbe zrobisz posta z jakimś przepisem bo już rok nie było i odpowiadasz na nasze pytania tylko nas w tedy uprzeć.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>