BlogStar -> Agnieszka Kaczorowska -> Ósmy Cud Świata

Ósmy Cud Świata

Oto krótki i konkretny wpis środowy. Smile

 Już w piątek – 29 marca – odbędzie się pierwsza premiera spektaklu „Ósmy Cud Świata” w reżyserii Maćka Wilewskiego. Dlaczego pierwsza? To dlatego, że główną rolę kobiecą gra Aneta Zając, a także Agnieszka Wielgosz i premiera odbędzie się raz z jedną, raz z drugą obsadą. Główna rola męska należy do Maćka Wilewskiego.

 Agnieszka Kaczorowska: Ósmy Cud Świata - BlogStar.pl

Jest to przedstawienie, które w Europie znajduje się w repertuarze wielu teatrów, a teraz przetłumaczone, będziemy mogli zobaczyć u nas, w Warszawie, w Teatrze Palladium, przy ul. Złotej.

 Dlaczego o tym piszę? To właśnie ja mam przyjemność układać choreografię do tego spektaklu. Główna para bohaterów tańczy tango na początku i na końcu… a więc trzymajcie za nich kciuki! 😉

 Nic więcej zdradzać nie będę. Napiszę tylko, że współpraca z tymi ludźmi, to fantastyczne przeżycie i za każdym razem kiedy mam jechać na próbę, robię to z ogromnie pozytywną energią.

Uwielbiam uczyć tańca… i mogłam przy tym projekcie połączyć kilka rzeczy w jedno. Musiał to być taniec aktorski, ale poprawny tanecznie. Trudność polegała na tym, że kroki trzeba było dopasować do tekstów, które padają podczas tańca. W dodatku, to nie mogła być bardzo skomplikowana choreografia, ponieważ pracuję z aktorami, a nie tancerzami, ale jednocześnie nadal efektowna.

Tak wyglądały próby:

Agnieszka Kaczorowska: Ósmy Cud Świata - BlogStar.pl

Agnieszka Kaczorowska: Ósmy Cud Świata - BlogStar.pl

Agnieszka Kaczorowska: Ósmy Cud Świata - BlogStar.pl

 Zapraszam wszystkich do obejrzenia i powiedzcie czy uważacie, że mi to dobrze wyszło. Smile

 Tu możecie kupić bilety: Teatr Palladium

 Są jeszcze miejsca na premierę!

UWAGA!!!! na Fanpage’u BlogStara konkurs, w którym 2 osoby mogą wygrać podwójne zaproszenie na piątkową premierę ! Wink Zapraszam do zabawy!

 

Komentarzy: 12 dla “Ósmy Cud Świata

  1. na próbach rzuciłaś po prostu faceta na kolana!!!!, szkoda że Ty nie grasz też w tej sztuce… wtedy z chęcią bym poszła do teatru!

  2. jak Mistrzyni Świata uczy tanga, to musi być dobrze, szkoda, że nie jestem z Warszawy, chętnie bym to zobaczył… :(

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>