BlogStar -> Mariola Bojarska-Ferenc 50+ -> Oswajamy Wellness

Oswajamy Wellness

Moi Drodzy,

od 12 września w każdą sobotę o godz. 12.20 w TVP2 premierowe odcinki „Sztuki Życia„. Już nie mogę się doczekać i liczę na Wasze wsparcie i opinie. Program gości na antenie Dwójki już piąty rok, ale tym razem zobaczymy go w nowej odsłonie. „Sztuka życia” ma za zadanie uświadomić, że codzienność – czyli to jak żyjemy i to co jemy – oraz obserwacja własnego organizmu, mają ogromny wpływ nie tylko na kondycję, zdrowie i samopoczucie, ale są również drogą do osiągnięcia sukcesu, czy to na płaszczyźnie zawodowej, czy prywatnej. Jednym słowem będziemy oswajać Was z terminem WELLNESS.

Wellness kojarzy się wyłącznie z zabiegami kosmetycznymi i ćwiczeniami, ale to zdecydowanie coś więcej! To filozofia, która ma prowadzić do równowagi ciała i umysłu. Będziemy uczyć prewencji i zapobiegania różnym dolegliwościom. W naszym programie będą brały udział gwiazdy filmu, estrady, znani sportowcy, dziennikarze, ale również TY – jeden z Was wybrany spośród telewidzów. Telewidz podda się niezwykłym, eksperymentalnym badaniom, które będą pretekstem do pokazania, jak walczyć z różnymi dolegliwościami, dietą i ruchem.

Program jest pełen niespodzianek i ciekawych informacji. Mamy nadzieję, że dzięki niemu Polacy zmienią swoje podejście do stylu życia. Już w sobotę 12 września gwiazdą programu będzie słynna pływaczka Otylia Jędrzejczak oraz telewidz. W kolejnym odcinku zobaczymy Dariusza Wieteskę, aktora znanego m.in. z serialu „Na sygnale” emitowanego również w TVP2. Jeśli macie ochotę wystąpić w programie zgłaszajcie się na mojego FB.

Poszukuję ciekawych osób, które opowiedzą o sobie w różnych tematach:cukrzyca,cholesterol, problemy seksualne, niedoczynność tarczycy, otyłość brzuszna. Popatrzcie na pierwszy odcinek jak zdecydujecie się piszcie! A oto zdjęcia z nagrań. Tak było za kulisami.

Pozdrawiam

Mariola Bojarska-Ferenc

 mariola-bojarska-ferenc-sztuka-zycia 1 mariola-bojarska-ferenc-sztuka-zycia 2.jpg mariola-bojarska-ferenc-sztuka-zycia4.jpg mariola-bojarska-ferenc-sztuka-zycia5 mariola-bojarska-ferenc-sztuka-zycia6.jpg mariola-bojarska-ferenc-sztuka-zycia7.jpg otyli jedrzejczak mariola-bojarska-ferenc-sztuka-zycia8

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>