BlogStar -> BlogStar na salonach -> Otwarcie pierwszego w Polsce LEGO Store

Otwarcie pierwszego w Polsce LEGO Store

Prawdziwa gratka dla fanów kultowych duńskich klocków – właśnie ruszył pierwszy w Polsce LEGO Store! Na uroczystym otwarciu salonu w warszawskiej Galerii Mokotów pojawiły się również gwiazdy Blogstara: Agnieszka Kaczorowska oraz Anna Gzyra-Augustynowicz.

agaania

W sobotę 6 sierpnia odbyła się inauguracja pierwszego w Polsce firmowego salonu klocków LEGO, którymi dzieci na całym świecie bawią się od pokoleń. – Jesteśmy szczęśliwi, że otwieramy pierwszy w Polsce LEGO Store, dzięki czemu mali budowniczowie będą mieli łatwiejszy dostęp do unikalnych produktów LEGO, dostępnych do tej pory tylko przez Internet – mówi Emilia Kalinowska z LEGO Polska. Sobotnie przedpołudnie to, jak się okazuje, idealna pora na zakupy w rodzinnej atmosferze, bo do nowo otwartego salonu przybyły prawdziwe tłumy rodziców i ich pociech.

lego1 lego3 lego5

LEGO Store ulokowany w Galerii Mokotów wyróżnia się unikalną ofertą niedostępną w żadnym innym sklepie. Obok klasycznych i najbardziej popularnych serii, takich jak LEGO City czy LEGO Star Wars, w asortymencie znajdziemy również ekskluzywne kolekcje, m. in.: LEGO Ideas oraz linia Creator Expert zawierająca kreatywne i zaawansowane zestawy, z których można ułożyć np. kino albo kręcącą się karuzelę. 

lego2 lego4

Na otwarciu salonu w Galerii Mokotów pojawiły się Agnieszka Kaczorowska z siostrzenicami oraz Anna Gzyra-Augustynowicz z córką. Zakupom nie było końca! Zobaczcie:

aniagzyra1 aniagzyra2 aniagzyra3 aga2 aga3 aga4 aga5

Organizatorzy zaprosili również fanów tej kultowej zabawki na wspólne budowanie mapy Polski z ponad… miliona klocków! W każdy weekend mapę będzie można uzupełniać, zaś 28 sierpnia nastąpi uroczyste odsłonięcie całej konstrukcji. Imponującą LEGO-mapę będzie można w całości podziwiać do końca wakacji. Nie możemy się doczekać efektów!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>