BlogStar -> Izabela Zwierzyńska -> Pasta Mia

Pasta Mia

Cóż to był ostatnio  za intensywny czas! Właśnie skończył się remont mojego mieszkania, więc w końcu mogłam się doń wprowadzić. Co prawda nie ma jeszcze wszystkich mebli, ale to i tak lepsze, niż mieszkanie nie u siebie… Ma to jednak swoje plusy, gdyż znalazłam wymówkę na moje częste stołowanie się w różnego typu lokalach gastronomicznych 😉 Na moją kulinarną mapę w tym tygodniu trafiła mikro knajpka „Pasta Mia“ tuż przy Marszałkowskiej. Miejsce klimatyczne, przyjazne, niedrogie, pyszne, a do tego kucharz wychodzi, żeby zapytać czy smakuje?! Czegoż chcieć więcej? Można wpadać na luzie, bez specjalnego dress code’u tak jak uczyniłam to ja, nie obawiając sie Panów w garniturach, bo przecież wpadli tu tylko na lunch… Po sycącym posiłku jeszcze tegoż samego dnia, popędziłam na wieczór czekoladowy w Batidzie i… o matko! Pianki marshmallow maczane w gorzkiej czekoladzie są obłędne! Równie kuszące są kolorowe makaroniki i czekoladowe fondue z owocami. I mimo, iż nie jestem fanką słodyczy, część z tych pyszności na pewno spróbuję odtworzyć w domu, czego na pewno dam Wam dowód już wkrótce! Mniammmm!

Izabela Zwierzyńska: Pasta Mia - BlogStar.pl

Izabela Zwierzyńska: Pasta Mia - BlogStar.pl

Izabela Zwierzyńska: Pasta Mia - BlogStar.pl

Komentarze do wpisów pod dotychczasowymi postami znajdują się w wersji archiwalnej strony pod adresem old.blogstar.pl/gwiazdy-blogstara/izabela-zwierzynska/pasta-mia/

Komentarzy: 3 dla “Pasta Mia

  1. Tak, to ważna i unikalna w naszym kraju informacja – olbrzymia wartość dodana. Pasta Mia … ta knajpeczka, gdzie można przynieść własne wino (!) wszędzie zbiera super dobre opinie, wystarczy zajrzeć choćby na Gastronauci.pl. Mają także swoją stronę www, oraz konto na Facebooku. Realizują zamówienia na wynos na odbiór własny – blisko pracuję!!!…mają mocne lunche.

    Agnes

  2. Pasta Mia jest moją knajpką od ponad roku. Ponieważ można tam przynieść swoje wino i to bez opłaty korkowej, to mój mąż, przyjaciele, znajomi i partnerzy w biznesie także już tam przychodzą. Zaraziłam ich, bo jedzenie, obsługa i atmosfera z najwyższej półki oraz absolutnie bez zadęcia. Po prostu, Bardzo dobre jedzenie u bardzo fajnych ludzi. Pełny szacunek. Dojazd z centrum paroma tramwajami, do placu Unii Lubelskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>