BlogStar -> Aleksandra Mikołajczyk -> PIĘKNA KOBIECA SIŁA

PIĘKNA KOBIECA SIŁA

Kobiety, w których drzemie siła. Kobiety odważne, nie bojące się wyzwań, osiągające to, co nieosiągalne. Takie są Role Models, czyli wzorce do naśladowania, które bieliźniana marka Panache przedstawiła na inauguracji swojej najnowszej globalnej kampanii społecznej „Modelled by Role Models – Nowy Wymiar Piękna”. Miałam przyjemność wziąć udział w polskiej inauguracji Kampanii, która odbyła się kilka dni temu w Teatrze Sabat. Dlaczego się tam znalazłam?

 Aleksandra Mikołajczyk: PIĘKNA KOBIECA SIŁA - BlogStar.pl

Panache poznałam rok temu, kiedy zostałam zaproszona na prezentację nowej bielizny tej marki. Przyznam szczerze, że nie słyszałam wcześniej o tej brytyjskiej firmie i nie miałam wtedy pojęcia, że ten bieliźniany brand istnieje od 30 lat i jest kultowy wśród klientek na całym świecie. Zanim jednak dołączyłam do miłośniczek bielizny Panache musiałam ją sprawdzić i dosłownie na własnej skórze przetestować. Test wypadł bardzo pozytywnie, a moja garderoba powiększyła się o idealnie dopasowaną wysoko wyspecjalizowaną bieliznę Panache na różne okazje. Co więcej w zeszłym roku z wielką przyjemnością wzięłam udział w organizowanej przez Panache Kampanii Społecznej “Dotykam = Wygrywam”, mającej na celu zwrócenie uwagi Polek na potrzebę samobadania piersi i noszenia dobrze dopasowanej bielizny.

 Nic więc dziwnego, że byłam ciekawa, co ta firma z wysp brytyjskich zaproponuje swoim klientkom w tym roku, dlatego też pojawiłam się w teatrze na Foksal. Panache bardzo pozytywnie mnie zaskoczyło, gdyż poszło krok dalej… Prezentuje kobiety, które są nie tylko zdrowe i świadome swego ciała, ale też mądre, silne i piękne wewnętrznie. Tegoroczna najnowsza  globalna kampania społeczna Panache pod tytułem „Modelled by Role Models – Nowy Wymiar Piękna” promuje kobiety, w których drzemie siła. Kobiety odważne, nie bojące się wyzwań, osiągające to, co nieosiągalne. Takie są Role Models, czyli wzorce do naśladowania, które bieliźniana marka Panache przedstawiła na inauguracji tegorocznej kampanii. Są wśród nich m.in. Martyna Kaczmarek, pomysłodawczyni akcji: “Dzień dla życia” zachęcającej do oddawania krwi, szpiku kostnego i organów, czy modelka plus size Marquita Pring promująca różnorodność rozmiarową i zdrowy styl życia.

 Kampania „Modelled by role models – Nowy wymiar piękna” ma zainspirować kobiety do bycia wzorcami dla innych, do działania, dążenia do wyznaczonych celów. Dla mnie to coś więcej… Przykład na to, że my kobiety możemy dokonywać wielkich rzeczy, przenosić góry, poruszać niebo i ziemię, pozostając jednocześnie seksownymi, zmysłowymi, po prostu kobiecymi…  Piękna ta nasza siła.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>