BlogStar -> Agnieszka Kaczorowska -> Pierwsze koty za płoty!

Pierwsze koty za płoty!

Uff! Pierwszy odcinek mamy za sobą!

To zawsze największy stres, a także duży sprawdzian dla wszystkich, dla naszych gwiazd, a także dla nas – tancerzy.

I muszę przyznać, że Kadziu mnie bardzo pozytywnie zaskoczył, zdał egzamin pierwszego odcinka na wysokich notach, ale przede wszystkich zdał egzamin z opanowania stresu, z radzenia sobie z bardzo niespodziewanymi sytuacjami i z przełamania swoich pierwszych blokad. Jesteśmy dalej i nie da się ukryć, bardzo się cieszymy!

agnieszka_kaczorowska_kaczdziewicz

 Jak wiecie, zaliczyłam w pierwszym odcinku upadek! Tak, pierwszy raz na tym parkiecie, osunęłam się na ziemię. Pojechałam na sukience i choć podobno w TV nie było tego widać, a niektórzy pomyśleli, że to specjalnie, czego teoretycznie możemy się trzymać :), to jednak w mojej głowie przyniosło to w danym momencie falę przerażenia. Sytuacja niespodziewana, nie ćwiczyliśmy tego. Nie wiedziałam jak Kadziu się zachowa, a on pięknie, z gracją, podniósł mnie, ustawił ramę i zaczął tańczyć dokładnie w tym momencie w muzyce gdzie należało. Zachował się na maksa profesjonalnie. Byłam w szoku! Pozytywnym szoku.

agnieszka_kaczorowska_kaczdziewicz_upadek

W tym tygodniu wpadł do nas na salę z odwiedzinami Andrzej Wrona, czyli kolejny wybitny siatkarz (i kolejny olbrzym…jaka ja się przy nich czuję malutka!!!). Żartował sobie z mojego upadku :). Upadki się zdarzają. Oby to było na szczęście :)

agnieszka_kaczorowska_kadziewicz_wrona_1550Fot. Sylwia Dabrowa/AIP24.pl

W walcu angielskim zobaczyliście romantyczną, elegancką odsłonę Łukasza Kadziewicza. Teraz pracujemy nad rumbą. Uruchamiamy inne emocje, postaramy się pokazać nasze inne twarze. Oboje mamy silne osobowości i bardzo chciałabym abyście poczuli te siłę poprzez choreografię którą ułożyłam. Tylko pytanie czy ją zatańczymy, bo czas ucieka w zastraszającym tempie, a my jeszcze nie jesteśmy gotowi. Duży mężczyzna – dużo do ogarnięcia, a czasu mało jak zawsze. Pracujemy wytrwale, a Wy trzymajcie proszę kciuki.

agnieszka_kadziewicz_5581

SYL_1855

Nie wiem czy widzieliście, ale na ipla.pl w godzinach 14-16 ruszyły transmisje na żywo z naszych treningów. W tym tygodniu kamery nie zawitały do naszej pary, ale jeśli pozwolicie nam być dalej w programie to pewnie pojawią się prędzej czy później i u nas, co może być ciekawym doświadczeniem, ponieważ z Kadziem to nigdy nie wiadomo co się wydarzy…:) U nas zawsze jest dużo śmiechu, dużo ciężkiej pracy, dużo krzyku, dużo skrajnych emocji, dużo wszystkiego! Jak dostaniemy informację o takim wydarzeniu to damy Wam na pewno znać przez naszego Facebooka:

facebook_kaczorowska_n

Dziękujemy Wam za wszystkie głosy wsparcia i za wszystkie posłane na nas sms‘y. Do zobaczenia w najbliższy piątek w Polsacie! Bądźcie koniecznie.

 agnieszka_lukasz_kaczorowska_kadziewicz_5576

A ja lecę trenować tego mojego siatkarza, aby i ten parkiet stawał się dla niego coraz mniej obcy :)

Aga

 

 

Komentarzy: 4 dla “Pierwsze koty za płoty!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>