BlogStar -> Agnieszka Kaczorowska -> Pierwszy odcinek

Pierwszy odcinek

Uff, Kochani, wreszcie emocje opadły!

Oglądaliście? Podobało się?

 Najpierw pragnę Wam z całego serca podziękować za wszystkie oddane na nas głosy! To od Was zależy czy przejdziemy dalej, a muszę powiedzieć, że ten program to fantastyczna przygoda i chciałabym aby trwała i trwała… Jestem niesamowicie szczęśliwa, że ćwiczymy dalej i znów możemy przygotować coś wyjątkowego.

Mamy teraz wiele dodatkowej energii i kopa do dalszych treningów. To ta atmosfera w studiu, Wy piszący dobre słowa, życzący nam powodzenia i przesyłający świetną energię tak na nas działacie!

Agnieszka Kaczorowska: Pierwszy odcinek - BlogStar.pl

Charleston to taki taniec, w którym przenieśliśmy się do lat 20-30, gdzie trzeba dużo skakać i zrobić wielkie show. Jest to taniec trochę kabaretowy, z przymrużeniem oka i gdzie niezbędne są również umiejętności aktorskie. Jestem bardzo dumna z Rafała, bo uważam, że naprawdę dał radę. Sama nie sądziłam, że z niego taki showman !  A teraz pracujemy nad rumbą… To taniec bazujący na relacjach międzyludzkich. Bardzo emocjonalny. Mam nadzieję, że pomysł na historię jaką zaprezentujemy będzie czytelny i poruszający. Zapraszam do oglądania już w piątek o 20 na Polsacie, a potem przesyłania nam wiadomości i komentarzy jak według Was wypadliśmy. Oprócz tego, że sami świetnie się bawimy, to tworzymy to dla Was, więc i na Wasze szczere opinie czekamy. :)

 Co do kulis programu, to uwierzcie mi, że cały piątek to tyle przygotowań i prób, że jak jesteśmy tam od 9 rano to do godziny emisji ciągle jest co robić! Śmieję się, że więcej kalorii spalam biegając po korytarzach i po schodach niż w samym tańcu. Smile

Po programie natomiast jeszcze bardzo długo zostajemy w studio, ponieważ czekają na nas fotoreporterzy i trzeba stanąć w ogniu pytań dziennikarzy. Są też znajomi bądź rodzina, którą zapraszamy, więc chwilę rozmawiamy i dziękujemy za wsparcie. Na pierwszym live’ie towarzyszyła mi oczywiście najukochańsza mama i moja najwspanialsza przyjaciółka Magda. Bardzo mi pomaga, gdy wiem, że ktoś bliski jest niedaleko. Zawsze było to dla mnie ważne i myślę, że nigdy nie przestanie!

Agnieszka Kaczorowska: Pierwszy odcinek - BlogStar.pl

Agnieszka Kaczorowska: Pierwszy odcinek - BlogStar.pl

Agnieszka Kaczorowska: Pierwszy odcinek - BlogStar.pl

Agnieszka Kaczorowska: Pierwszy odcinek - BlogStar.pl

Agnieszka Kaczorowska: Pierwszy odcinek - BlogStar.plAgnieszka Kaczorowska: Pierwszy odcinek - BlogStar.pl

 Chciałabym Wam tu napisać więcej, ale uwierzcie mi, że jestem bardzo zmęczona i już po prostu nie mam siły (piszę wieczorem…).

Zatem proszę, trzymajcie kciuki za Rafała, aby opanował wszystkie kroki na tyle, żeby mógł dać ponieść się emocjom we wspaniałym tańcu jakim jest rumba.

 Do zobaczenia przez TV już za kilka dni.

 

Ściskam,

Aga

Komentarzy: 13 dla “Pierwszy odcinek

  1. Aga jesteś piękna, utalentowana, świetnego masz partnera i wydaje mi się że go świetnie poprowadzisz, oby do finału ! trzymam za was kciuki bo naprawdę jesteś dobra w tym co robisz !

  2. Witaj Agnieszka, jak się ktoś zakocha w Tobie to ma jakąś szansę na związek z Tobą ??

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>