BlogStar -> Olga Borys -> Post post factum

Post post factum

Zamierzałam napisać post jesienny. Zamierzałam. Czas mijał. Mijał. Siedzę teraz w eleganckim hotelu Mercure w Krakowie, spoglądam przez okno – prószy śnieg i migają świąteczne dekoracje. W takim razie napiszę post post factum (taka gra słówek mi wyszła). Dużo się działo.

Wczesna jesień śmignęła mi przed oczami, jak Formuła 1. A to za sprawą show tv Polsat „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Toż to była przygoda! Tylko krzyczeć „ahoj” przed każdą piosenką. Ale praca była ciężka. Mozolna. Wykonywanie utworów nie tylko nie swoim głosem, ale z nie swoją twarzą wiązało się z dużym zaangażowaniem moim, ale i całej ekipy. Trenerzy wokalni: Agnieszka Hekiert, Aga Wilczynska i Nika Lubowicz, trener, choreograf i reżyser : Krzysiek Adamski, zespół charakteryzacji z Agnieszką Jońcą na czele. Mistrzowie kostiumografii i stylizacji: Ania Zemann i Mariusz Swatek.  O make-up dbała nieoceniona w swoim fachu Ewa Gil, z którą znamy sie od lat.  Agata Iwanicka, która nie dość, że zajmowała się logistyką naszych zajęć, to jeszcze była dobrym duchem i słoneczkiem każdego dnia. Podkłady muzyczne pieczołowicie przygotowywał nam Marcin Urban, zawsze otwarty na nasze sugestie. Później już podczas nagrań nieoceniona okazała drużyna realizująca z reżyserem Bolkiem Pawicą na czele. Wiecie, że polska edycja tego programu (robionego w wielu krajach) należy do najlepszych na świecie?

DSC_3537

Program się skończył, a ja nie zdążyłam wypocząć, bo wpadłam w wir teatralnych jesiennych wyjazdów. Na jednym ze spektakli spadłam ze sceny i się nieco poturbowałam. Na szczęście zanurkowałam w kulisy i to na ściemnieniu tak, że publiczność się nie zorientowała, a hałas, który narobiłam twardym lądowaniem, został uznany za element sztuki. No i trochę mnie później kręgosłup pobolewał. I jakąś influencę złapałam jesienną, którą ode mnie zaraziła się moja rodzina. Bo ja tak mam-lubię się dzielić :). Córka szczęśliwie tylko trochę pokichała,  ale mnie i Wojtka dopadło na dobre. Łóżko i leżenie „kołami do góry”. Wojtka uratowała jego ulubiona pani doktor Beata Kociemba Beauty Derm kroplówkami z wit C, które nie tylko leczą, eliminują wolne rodniki, ale i rewitalizują organizm. A ja? Boję się nawet krótkiego pobierania krwi, toteż nie skorzystałam z dobroczynności dożylnej wit C (już, jak to piszę, to mi słabo ), a Wojtek owszem, więc wyzdrowiał błyskawicznie.

Mnie jesienna influenca męczyła  dość długo. Ale przynajmniej nadrobiłam zaległości filmowe i serialowe.  Śmiało mogę Wam polecić np „West World”, który zmusza do zadawania sobie pytań o człowieczeństwo, nasze przywileje i obowiązki wynikające z przynależności do  homo sapiens. Do podobnych refleksji skłania kolejny serial „Black Mirror”. Przedstawia różnych  bohaterów w niedalekiej przyszłości, borykających się z problemami techniki rozwijającej się w zastraszającym tempie i dylematami czysto ludzkiej natury. Bardzo przyjemnie ułożona w czeluściach nowej sofy Primavera Furniture popijałam herbatę z malinami, oglądałam i zastanawiałam się nad przyszłością ludzkości. Temat z założenia ciężki, ale podeszłam do niego optymistycznie tym bardziej, że cudownie jest spędzać czas we własnym ciepłym domu leżąc na przepastnej sofie z kubkiem gorącego napoju, który radośnie paruje i pieści nozdrza zapachem świeżych malin. A że primavera po włosku znaczy „wiosna”, to miałam taką wiosnę tej jesieni. Aż miło…..

IMG_0004

A co teraz robię w Krakowie? Wczoraj wzięłam udział w akcji charytatywnej Gala Gwiazd na Gwiazdkę zorganizowanej przez Małgorzatę Puczyłowską i Showroom Solna 1.

IMG_0005

Za godzinę mam pendolino z powrotem do Warszawy, a wieczorem imprezę gwiazdkową połączoną z promocją kalendarza ATM Grupa.

2016_12_16_ATM4

Kończę ten mój post post factum życzeniami spokojnych i rozsądnych zakupów przedświątecznych, dopijam kawę i biegnę do galerii uzupełnić prezenty 😂.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>