BlogStar -> Olga Borys -> Przedświąteczny zawrót głowy

Przedświąteczny zawrót głowy

Moje przedświąteczne dwa tygodnie w tym roku były jak… Jakby to nazwać – jak kociołek z bigosem. Postawiony na dużym ogniu. Ten bigos wpadł mi do głowy przez nos, bo właśnie gotuję i w całym domu unosi się zapach goootoowaneej kaapustyyy. Poczekajcie chwilkę. Zwiększę moc pochłaniacza i uchylę okno, żeby przyjemniej czytało się Wam ten post :). A o czym to ja? Aha, dużo różnych zajętości miałam ostatnio. Znowu zjechałam pół Polski w kilka dni: Wybrzeże , Dolny Śląsk,  Łódź. Czasem pamiętam i wrzucę jakieś foty na Fanpage lub Insta . A czasem zapomnę i nie wrzucę …. To tu Wam umieszczę te, które mam. 

 olga_borys_IMG_0421 olga_borys_IMG_0422

Z Jackiem Kawalcem na tle Bałtyku( ten kawałek wody, to właśnie morze). Graliśmy spektakl „Randka w ciemno na dwie pary” w Sopocie, więc korzystając z wolnych chwil, pospacerowaliśmy sobie po plaży i mieście. Trójmiasto uwielbiam od czasu „Lokatorów”, bo tam właśnie kręciliśmy serial. Sopot zeszliśmy wówczas wzdłuż i wszerz ( tu czytaj: wzdłuż – Monciakiem, wszerz – plażą).  Z Jackiem Kawalcem zjedliśmy obiad w knajpce z widokiem na morze i próbowaliśmy nie zmoczyć sobie butów robiąc zdjęcia fal.

 Żeby umilić pogawędkę przy kawie Jacek puścił mi radosną, świąteczną piosenkę , którą nagrał z Edytą Strzycką. Posłuchajcie. Pozytywnie nastraja. 

W Łodzi byłam na zajęciach w PWSFTviT . Ten długi skrót :) oznacza po prostu łódzką Filmówkę. Zachciało mi się samorozwoju i podjęłam studia doktoranckie tamże . Jestem tym faktem podekscytowana i skupiona na wykładach do granic wytrzymałości. Nasz rok to grupa naprawdę fajnych i ambitnych ludzi: reżyserów, operatorów, fotografików , specjalistów od efektów specjalnych , aktorów ( w tym roku same dziewczyny) i montażystów. Właściwie montażystki , bo z tej dziedziny mamy tylko jedną doktorantkę, ale jaką! 

Po zajęciach co odważniejsi zdecydowali się pójść ze mną na łyżwy do Manufaktury. Właścicielem lodowiska jest Sławek Borowiecki, mój partner z show „Gwiazdy tańczą na lodzie”. Miło mi było uściskać żonę Sławka Sherri Kennedy , która tak układała nam choreografię, że wygraliśmy wyżej wymieniony program :). 

olga_borys_IMG_0423 olga_borys_IMG_0424 olga_borys_IMG_0425 olga_borys_IMG_0426

 Pośmiganie na łyżwach to był bardzo dobry pomysł. Poczuliśmy się jak dzieci , pomijając oczywiście grzańca, którym z lubością się raczyliśmy. 

 To jeszcze nie koniec moich aktywności . Były jeszcze dwie imprezy charytatywne. 

„Gala Gwiazd na Gwiazdkę” , w której aktorki w roli modelek przechadzały się po wybiegu odziane w piękne kreacje Michała Starosta i Patryka Kryślaka.  olga_borys_IMG_0428 olga_borys_IMG_0429 olga_borys_IMG_0430

Oraz świąteczna akcja fundacji „One Day” dla dzieci z Domów Dziecka w restauracji Endorfina. Aktorzy i celebryci mieli podczas imprezy postawione zadania, które służyły  zabawieniu licznie zgromadzonych dzieciaków. Na przykład Lidia Popiel miała kącik fotograficzny, Grażyna Wolszczak- etiudy aktorskie itp. Ja szalałam z make up-em. Spod mojej ręki wyszły liczne serduszka małe i duże , jeden wąsaty kotek i wiele makijaży pt. „żebym była ładniejsza”. A muszę przyznać, że wszystkie dziewczyny były śliczne, więc się nie napracowałam. 

scena z: Olga Borys, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

 W poniedziałek wpadli do nas przyjaciele na wcześniejszą wigilię. Catering wegański zamówiłam w restauracji Ambasada. Poszaleliśmy przy świątecznych piosenkach razem z dzieciakami. 

 olga_borys_IMG_0433

Opisałam Wam mój czasowy bigos, to teraz z lekkim sercem wracam do gotowania właściwego .  Ściskam Was świątecznie i przesyłam linka do życzeń przygotowanych przez studentów łódzkiej Filmówki . Dajcie znać , czy się Wam spodobały. 

WESOŁYCH ŚWIĄT ŻYCZY SZKOŁA FILMOWA W ŁODZI from LODZ FILM SCHOOL on Vimeo.

Pozdrawiam świątecznie

Olga Borys

Komentarzy: 3 dla “Przedświąteczny zawrót głowy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>