BlogStar -> Agnieszka Kaczorowska -> Przeżywam każdy dzień

Przeżywam każdy dzień

Budzę się i myślę „to będzie cudowny dzień”. Za każdym razem, kiedy tak robię, to dzieją się niezwykłe rzeczy. Mam wspaniały humor, tryskam radością,  dużo się śmieję, cieszą mnie małe przyjemności, poznaję nowych ludzi i docierają do mnie tylko dobre wiadomości.

 W taki sposób wczoraj miałam fantastyczny dzień. Od rana pracowałam, z malutką przerwą, w której udało mi się zakupić konkretne szpilki na wieczór.

Agnieszka Kaczorowska: Przeżywam każdy dzień - BlogStar.pl

Nagrywało się super. Byłam bardzo zadowolona z kilku scen. Zrobiliśmy to sprawnie, ale z zamierzonym efektem. Byłam w naprawdę dobrej formie. Potem pojechałam do domu, aby wyszykować się na wieczorną galę portalu Styl.pl organizowaną w Teatrze Kamienica. Cudowny relaks podczas występu wybitnej aktorki Justyny Sieńczyłło oraz koncertu Krzysztofa Zalewskiego. Na dodatek nie wiedziałam, że w Kamienicy znajduje się makieta śródmieścia Warszawy z sierpnia 1939 roku. Warto obejrzeć. Jest piękna.

Bawiłam się świetnie, a po powrocie do domu, moja Ichi okazała mi tyle radości i miłości, że szczęśliwa spokojnie poszłam spać.

 W taki sposób i dziś mam fantastyczny dzień. Każda chwila mojego życia jest piękna. Są plany, marzenia i każdego dnia daję z siebie 100%. Jestem szczęśliwa.

Agnieszka Kaczorowska: Przeżywam każdy dzień - BlogStar.pl

 Bywa też czas, kiedy przychodzi smutek czy łzy, ale staram się przeanalizować czego mnie dana sytuacja uczy i w jakim celu miała miejsce w moim życiu. Takie pozytywne podejście do życia to magia, która jest w stanie sprawić, że wszystko co robisz, wszystko co Cię otacza i wszystko co Cię spotka jest wspaniałe.

Spróbujesz i Ty?

Wystarczy, że rano z pewnością powiesz „to będzie cudowny dzień!”.

 

 

Komentarzy: 14 dla “Przeżywam każdy dzień

 1. Dotyczy postu p. Doroty.
  JA w Marzycielską Pocztę jestem zaangażowany od początku jej istnienia. Poznałem już grupkę dzieci i ich mam. Zaangażować się naprawdę warto, Marzycielska zaraża. Pozytywnie.

 2. Witaj!
  Prowadzisz naprawdę wartościowego bloga, co jest rzadkością w dzisiejszym świecie.
  Mnie w czerpaniu radości z życia pomaga pomoc innym. Od grudnia jestem aktywna na Marzycielskiej Poczcie (www.marzycielskapoczta.pl). Nie wiem, czy o tym słyszałaś. Akcja polega na tym, że wysyła się listy, pocztówki do ciężko chorych, często nieuleczalnie, dzieci. Pomaga im to w walce z chorobą, sprawia, że każdego dnia chcą dalej walczyć, bo mają Przyjaciół. Bardzo zachęcam Cię do udziału w tej pięknej akcji. Wysłanie pocztówki to 1,60 zł, dodanie miłego komentarza w profilu dziecka – 2 minuty. A tak wiele miłości możemy dać innym.
  Proszę Cię też o wsparcie mojego Marzycielskiego Przyjaciela, Krzysia Majki. Tutaj http://krzysztofmajka.pl jest link do jego strony internetowej. Krzyś jest właśnie takim przykładem tryskającego radością chłopca. Tyle radości z życia nie widzę w osobach zupełnie zdrowych. Krzyś potrzebuje pieniędzy na rehabilitację.
  Myślę, że Marzycielska Poczta jest ciekawym pomysłem na post. Jesteś znaną osobą, Twój blog jest odwiedzany, więc być może spotka się z dużym odzewem.
  Pozdrawiam,
  Dorota.

 3. aga, a jak korzystać z życia w pełni jak się wychodzi z domu po 7 wraca po 20 , 3 x w tygodn ok 23 i tak już od 7 lat ?

 4. Niestety nie wszyscy ludzie mają powody, aby co rano tryskać humorem. A tryskać nim mimo przeciwności losu, to trudna sztuka i niewielu tak potrafi. A optymizm przedłuża życie, więc Aga będzie chyba długo nam żyć…

 5. ślicznie wyglądasz i cieszę się, że będziesz częściej do nas pisać, bo bardzo cię lubię – po Twoich wpisach bardzo zmieniłam o Tobie zdanie na korzyść – kiedyś myślałam że jesteś inna, albo tak cie przedstawiały gazety – teraz wiem jaka jesteś :) :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>