BlogStar -> Agnieszka Kaczorowska -> RAZEM

RAZEM

Ten post będzie wyjątkowy, bo i wyjątkowy dzień przed nami – półfinał Tańca z Gwiazdami. Zwracamy się więc do Was oboje – ja i Krzysiek.

 Agnieszka Kaczorowska: RAZEM - BlogStar.pl

Jak wiecie z moich cotygodniowych wpisów, wykonaliśmy mnóstwo dobrej roboty. Od pierwszego odcinka dajemy z siebie wszystko i staramy się zawsze przygotować dla Was coś niezwykłego. Kosztuje nas to wiele wysiłku, ale daje jeszcze więcej przyjemności. Najbardziej cieszy nas kiedy dowiadujemy się, że nasze pokazy Wam się podobały, wzruszały czy wywoływały uśmiech.

Agnieszka Kaczorowska: RAZEM - BlogStar.pl

Wasze uznanie jest naszym największym sukcesem. Gdy przychodzi ta chwila, kiedy otrzymujemy informację, że możemy tańczyć dalej, stajemy się najzwyczajniej szczęśliwi. Podczas tych blisko czterech miesięcy były chwile zmęczenia, smutku, radości, ekscytacji i nadziei, zrobiliśmy ogromny postęp taneczny i polubiliśmy to wspólne tańczenie. Jesteśmy przygotowani na jutrzejszy występ, jednak to czy znajdziemy się w finale jest w Waszych rękach.

Agnieszka Kaczorowska: RAZEM - BlogStar.pl

Teraz najważniejsze są głosy widzów. Dołączcie do naszej drużyny!

 Bądźcie RAZEM z nami JUTRO O 20.00 W POLSACIE!

Wasza para numer 7.

Aga&Krzysztof

Komentarzy: 11 dla “RAZEM

  1. Cześć Aga :)
    Serdecznie gratuluję miejsca w finale TzG! Kibicuję Ci od poprzedniej edycji i bardzo się cieszę, że tym razem przydzielono Ci zdolnego, ambitnego, pracowitego partnera, który ma klasę i dobre wychowanie :) Krzysztof zrobił ogromne postępy a Ty pokazałaś jakim jesteś świetnym trenerem. Wasza piątkowa improwizacja była niesamowita. Tak bardzo mi się podobało, że kilkukrotnie oglądałem powtórkę. Swoim tańcem potraficie wywołać burzę emocji! Życzę wam wygranej w finale. Oglądam, kibicuję i głosuję! Pozdrawiam serdecznie, Tomek

  2. Gratuluję niesamowitej improwizacji! Było to coś pięknego :) Już kilka razy wracałam do waszego tańca na ipla.tv. Aż nie można przestać oglądać. Miło by było zobaczyć w finale coś w stylu takiej rumby bądź tanga argentino z półfinału. Cudownie się w tym prezentowaliście i bardzo to było klimatyczne aż dreszcze przechodziły po ciele… Mam cichą nadzieję, że coś takiego zobaczę w przyszły piątek :) Agnieszko wykonałaś kawał dobrej roboty, ponieważ nauczyłaś pięknie tańczyć Krzysztofa, zarówno jak i Krzysztof wykonał kawał dobrej pracy, bo dał się nauczyć tańczyć przez bardzo utalentowaną tancerkę!

    Pozdrawiam i bardzo mocno trzymam kciuki =)

  3. Witam zawsze wierzyłem w Agnieszkę! myślę że powinna wygrać ta edycję Tańca z Gwiazdami! Nie zawsze wygrywają Ci co dostają najwyższe noty od Jurorów! Oraz są za pewni siebie! Agnieszka trzymamy kciuki ! wygrasz ten Turniej! Pozdrawiamy !

  4. A ja będę trzymać kciuki najmocniej na świecie :-) !!!!!!! już nie mogę się doczekać !!!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>