BlogStar -> Anna Popek -> Sekret sukcesu

Sekret sukcesu

Lubię odwiedzać czasem nowe gabinety kosmetyczne i nowe miejsca, w których dba się o urodę. Tak kontrolnie, żeby zobaczyć co się dzieje. Trafiam tam najczęściej za namową znajomych lub dziennikarek urodowych, które dobrze orientują się w temacie. Najczęściej przy okazji poznaję ciekawych ludzi, nowe metody dbania o siebie, nowe kremy. Ale to, co najbardziej mnie zawsze ciekawi, to powód, dla którego ktoś wybiera daną branże i to, jak się w niej rozwija.

anna_popek-Bomi_015

W listopadzie trafiłam np. do Przemyśla, do gabinetu Bomi ,w którym z prawdziwą znajomością rzeczy stosuje się innowacyjne zabiegi i kosmetyki Diego dalla Palmy czy Selverta. Dwie panie – mama i córka, które prowadza zakład, świetnie ze sobą współdziałają i udało im się stworzyć miejsce, w którym prócz zabiegów czeka na klientki także serdeczna opieka i gościna.

anna_popek-Bomi_011 anna_popek-Bomi_008 anna_popek-Bomi_013

Obie Panie prowadzą też nieduży hotel w Dubiecku, miejscu, gdzie urodził się mistrz Ignacy Krasicki. Dla mnie, polonistki wizyta tam była literacką przygodą okraszoną znakomitymi smakami, bowiem kuchnia działa tam wyśmienicie. Wierzę w takie miejsca- miejsca, gdzie oprócz biznesu są także emocje i pasja do działania. Pasja czyli stała chęć rozwoju, ciekawość , zainteresowanie swoją dziedziną i życzliwe podejście do ludzi.

anna_popek-Bomi_022

W Warszawie miejscem, któremu przyświecają podobne założenia, jest salon Centrum Laseroterapii Elite na Złotej. Właścicielka – Lidia- jako jedna z pierwszych sprowadzała lasery prawie 16 lat temu. Nie wiedziała, czy Polki polubią gabinety kosmetyczne, w których część pracy zamiast kosmetyczek wykonują maszyny. Ryzykowała wierząc w to, że nowe technologie muszą przynosić nowe efekty również dla naszej skóry. Okazało się, że miała rację.

anna_popek3W pierwszych miesiącach działania gabinetu na zabiegi laserowe były kolejki i zapisy – tak wiele było chętnych pań. Klientki pokochały lasery, a Lidia coraz bardziej interesowała się nową technologią i jej wykorzystaniem w kosmetologii. Wprowadzała nowe zabiegi, szkoliła siebie i personel, kończyła nowe studia w tym kosmetologię.

anna_popek2Jej gabinet, choć położony w centrum, należy do miejsc niezwykle przyjaznych i ciepłych, które zachęcają klientki nie tylko wystrojem, ale przede wszystkim jakością usług. Strategia rozwoju i reklamy firmy jest następująca – ma być dobrze i dyskretnie. Zabieg ma być wykonany, efekt widoczny, klient zadowolony. I specjalizacja – gabinet słynie z zabiegów wykonywanych laserem – zarówno zatem terapie laserem skóry twarzy jak i modelowanie laserem sylwetki jest na wysokim poziomie. Ja miałam wykonany zabieg Geneo – podczas którego skóra jest bardzo dokładnie oczyszczona, dzięki czemu witaminy można wprowadzić naprawdę głęboko.

anna_popek1 anna_popek

Następuje też gwałtowne jej przekrwienie i dotlenienie czyli składniki odżywcze w większej ilości niż zwykle, trafiają do komórek. Do gabinetu przyszłam po kilku ciężkich dniach, kiedy pracowałam prawie na okrągło. Po godzinie zabiegu i milej rozmowie z właścicielka udało mi się zrelaksować i przez chwile przestać myśleć o tym, co mam zrobić. Zapomniałam, że gdzieś się spieszę i spokojnie poddawałam się przyjemności. Po tym relaksie skóra rzeczywiście była napięta i nawilżona, wyraźnie wygładzona. Co prawda nie udało się usunąć wszystkich objawów zmęczenia – w końcu to tylko jeden ekspresowy zabieg, ale wyglądałam znacznie lepiej. Poza tym od czego jest makijaż, prawda? Zwłaszcza, że na nawilżonej i sprężystej skórze kosmetyki „ trzymają się” znacznie lepiej. Przetestowałam także zabieg Accent Ultra V Shape w którym wykorzystywane są fale radiowe i ultradźwięki. Do salonu Elite wpadają czasem Paulina Sykut Jeżyna i Tatiana Okupnik na zabiegi odmładzające – głównie osocze bogatopłytkowe. To, jak obie Panie wyglądają świadczy o tym, że wiedzą, co robią.

Jest takie powiedzenie – jeśli nie możesz być gwiazdą na niebie, bądź lampą w swoich domu. Nie trzeba być perfekcyjną panią domu, by osiągnąć sukces. Sekretem szczęścia jest znaleźć upodobanie w tym, co robimy i osiągać zadowolenie poprzez rzetelną pracę na co dzień. Efekty są dobre nie tylko dla nas, ale i dla tych, którzy korzystają z naszej pracy, co widać wyraźnie na przykładzie obu salonów.

 

Komentarzy: 2 dla “Sekret sukcesu

  1. Pani Aniu dziękujemy za miłe słowa. Jest Pani niezwykle ciepłą osobą i bardzo nam miło, że nas Pani odwiedziła. Jesteśmy pod wrażeniem jaką moc motywacji i dobrego słowa mają wszystkie anegdoty, które usłyszeliśmy w od Pani. Dziękujemy za wskazówki i pomysły. Pracujemy już nad konkursem o „Pióro Krasickiego”, jako pomysłodawczyni idei nie może Pani zabraknąć, dlatego planując kalendarz w nowym roku proszę o nas pamiętać. Pozdrawiam. Beata Kolcz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>