BlogStar -> Izabela Zwierzyńska -> Snowboard do Villach

Snowboard do Villach

Cześć w 2013! Brzmi dumnie. Jaki będzie? Wiem, że najlepszy! Bo czeka mnie sporo rzeczy zarówno zawodowo, jak i prywatnie… 31.12 nie mam w zwyczaju podsumowywać, bo jak zapewne pamiętacie, pisałam, że resume robię w urodziny. Jednak spędzanie Sylwestra to dla mnie istotna sprawa. Ano dlatego, iż wszechobecne jest parcie na dobrą zabawę.
Izabela Zwierzyńska: Snowboard do Villach - BlogStar.pl
Dlatego każdego roku, zaraz po Świętach, pokuję walizki i wyjeżdżam. Najchętniej w góry, bo kocham snowboard. Tak też stało i tym razem.
Izabela Zwierzyńska: Snowboard do Villach - BlogStar.pl
Znalazłam się w uroczym austriackim miasteczku, u podnóża gór – Villach. Może kiedyś o nim słyszeliście, bo odbywają się tam skoki narciarskie. Z Villach wiąże się historia, bo byłam tam już 3 razy, jednak nigdy zimą. Wybraliśmy to miejsce ze względu na koleżankę, która tam mieszka, a która to jeszcze 2 lata temu była zupełnie obcą osobą… Znajomą stała się dzięki couchsurfing.org. Jeśli nie znacie, polecam wejdźcie! Dzięki tej stronie możliwe jest podróżowanie i nocowanie u osób na całym świecie, którzy jeszcze na dodatek dzielą się swoją wiedzą i pokażą Wam miasto!
W zamian Wy podzielicie się swoimi wrażeniami, opowieściami z podróży i poczęstujecie ich polską wódką;) Tak zatem poznaliśmy Nicole i Sylwestra spędziliśmy z nią – u niej! Jako, że mieszka ona 5 minut od szczytu Gerlitzen oczywiście to wykorzystaliśmy.
Izabela Zwierzyńska: Snowboard do Villach - BlogStar.pl
Jak również i to, że centrum Villach było przeuroczo ozdobione i oferowało masę atrakcji; od konsumpcji pysznego Gluhweina(rodzaj grzanego wina) i kiełbasek wydawanych wprost z jarmarcznych budek, poprzez jazdę na łyżwach pod upstrzonym od lampek sufitem, koncertami, kończąc na wizycie pod zamkiem. Również i trasa (ok 1030km) samochodem jest bardzo urocza. Wracając, trafiliśmy na piękny wschód słońca!
Izabela Zwierzyńska: Snowboard do Villach - BlogStar.pl
Nie omieszkam również dodać, że zimą jestem łasuchem i uwielbiam zagraniczne słodycze:) Mój faworyt to Mars migdałowy. Mówię Wam, szukajcie go, aż znajdziecie!

Izabela Zwierzyńska: Snowboard do Villach - BlogStar.pl

Komentarze do wpisów pod dotychczasowymi postami znajdują się w wersji archiwalnej strony pod adresem old.blogstar.pl/gwiazdy-blogstara/izabela-zwierzynska/snowboard-do-villach/

Komentarzy: 7 dla “Snowboard do Villach

  1. Bardzo fajne zdjęcia. Ja uwielbiam odwiedzać polskie stoki, mimo że niestety nie można porównywać ich do tego, co oferują w sumie w zbliżonej cenie zagraniczne stoki. Teraz marzy mi się jakiś czeski ośrodek, blisko i z tego, co sprawdzałem jest sporo fajnych miejsc :)

  2. Ja też z chęcią wrócę do Austriii, zdecydowanie lepiej niż w Polsce, choć oczywiście polskie góry też są piękne!

  3. Izabela Zwierzyńska

    Tak, rzeczywiście Polska tez jest urocza! Uwielbiam okolice Zakopanego, zwłaszcza jesienią celem chodzenia po górach :) a o Bieszczadach słyszałam, że piękne…

  4. Ładne góry ale w Polsce też mamy piękne góry i żeby zachwycać się ich pięknością polecam Bieszczady

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>