BlogStar -> Agnieszka Kaczorowska -> Śpiewająca czapka Mikołaja

Śpiewająca czapka Mikołaja

Jak zapewne wiecie po wpisach grudniowych z zeszłego roku, uwielbiam ten miesiąc i wszystko, co się w tym okresie dzieje. Rozkoszuję się świątecznymi przygotowaniami, dekoruję mieszkanie, piekę pierniczki, chodzę w poszukiwaniu prezentów, ale przede wszystkim przeznaczam czas na to, aby pobyć z bliskimi, a także posiedzieć pod kocem, przy kominku i porozmyślać na różne tematy.

 W tym roku „prawdziwy” świąteczny grudzień skraca się dla mnie o cały tydzień, bo jestem właśnie w Maroko (o czym też pewnie napiszę ), no ale wpis mikołajkowy z małym bonusem dla Was musi być!

Agnieszka Kaczorowska: Śpiewająca czapka Mikołaja - BlogStar.pl

6 grudnia.

Mikołajki.

Dla mnie to dzień kojarzący się z zabawą. To taka miła tradycja pełna niespodzianek, ekscytacji i różnych przyjemności. Gdy byłam mała, wieczorem, 5 grudnia, zostawiałam przy łóżku buta na prezenty i z niecierpliwością czekałam na poranek. Rano, tuż po przebudzeniu, sięgałam ręką w jego stronę i sprawdzałam czy się wypełnił.

Jaka to była niezwykła radość, gdy poczułam, że coś tam jest i z uśmiechem zabierałam się za wyciągnie drobiazgów i ich rozpakowywanie. Potem w ogromnym pośpiechu trzeba było się zbierać do przedszkola lub szkoły, bo pół poranka zlatywało na zabawę i przedyskutowanie z rodzeństwem, co oni znaleźli w swoich butach. Bardzo miło wspominam te chwile.

 Teraz, co roku, dostaję mały upominek od mamy czy brata, czasem trafi się coś od przyjaciół, ale największą przyjemność sprawia mi obdarowywanie innych. Komuś kupię pięknie zapakowane czekoladki, komuś innemu podaruję książkę na zimowe wieczory, a jeszcze kogoś innego zaproszę na gorącą czekoladę. Tym razem nie ma mnie wyjątkowo na miejscu, ale i z tym fantem sobie jakoś poradziłam, bo przyznam Wam w sekrecie, że jestem specjalistką od niespodzianek, o czym wiedzą nieliczni.

 Chciałabym Wam życzyć cudownego mikołajkowego dnia. Sprawcie, aby był wyjątkowy, pełen radości, uśmiechu i… niespodzianek! Moja niespodzianka dla Was to kilka zdjęć i krótki filmik nakręcony podczas sesji zdjęciowej do Tele Tygodnia, kiedy to się okazało, że czapka, którą miałam na sobie gra i śpiewa.

Agnieszka Kaczorowska: Śpiewająca czapka Mikołaja - BlogStar.pl

Agnieszka Kaczorowska: Śpiewająca czapka Mikołaja - BlogStar.pl

Agnieszka Kaczorowska: Śpiewająca czapka Mikołaja - BlogStar.pl

Agnieszka Kaczorowska: Śpiewająca czapka Mikołaja - BlogStar.pl

 Ściskam i wysyłam mikołajkowe uśmiechy,

Aga.

 

 

 

 

Komentarzy: 7 dla “Śpiewająca czapka Mikołaja

  1. Podoba mi się to, że tak wielką wartością jest dla Ciebie rodzina. U mnie grudzień co roku jest najbardziej pracowitym miesiącem ale jakże przyjemnym-wspaniałe chwile z rodziną, specyficzny klimat, mnóstwo ciepła i radości :)
    Aga, ślicznotko pochwal się co robisz w Maroko :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>