BlogStar -> Mariola Bojarska-Ferenc 50+ -> Sposób na zdrowie – sport!

Sposób na zdrowie – sport!

Rok rozpoczęłam na sportowo. Na początku, będąc w Miami, regularnie biegałam i rozciągałam się na plaży. Po powrocie do Polski postanowiłam, że i sobie i Wam nie odpuszczęWink.

Codziennie mam jakieś wyzwanie sportowe, do czego również Was zachęcam. 3 razy w tygodniu trening siłowy, gdzie pilnuje mnie Wojtek – kolega po fachu (kat), każde ćwiczenie w seriach po 20 razy przez godzinę.

Mariola Bojarska-Ferenc 50+: Sposób na zdrowie - sport! - BlogStar.pl

Godzina basenu – pływanie rozluźnia, ale też polepsza kondycję. Do tego treningi aerobowe i taniec z trenerem salsy. Zachęcam Was do wybrania formy ruchu jaką lubicie i bądźcie konsekwentni w treningach. Chociaż pół godziny dziennie dla zdrowia obiecajcie! A energia wróci z podwójną siłą!!!!!

Mariola Bojarska-Ferenc 50+: Sposób na zdrowie - sport! - BlogStar.pl

Napiszcie, co lubicie najbardziej.

 

Komentarzy: 2 dla “Sposób na zdrowie – sport!

  1. Witam, to wszystko wygląda wspaniale i zachęcająco. jest tylko jedno ale…
    mam 53 lata ,pracuję zawodowo czasem więcej niż 8 godzin. od początku roku ćwiczę na siłowni pod okiem instruktora personalnego i…. sił brakuje na wszystko. trening 2 razy w tygodniu ,bo czasu brak i zmęczenie codziennie takie ze z domu nie chce się wyjść. oj, nie jest to takie proste
    pozdrawiam wszystkie aktywne panie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>