BlogStar -> Mariola Bojarska-Ferenc 50+ -> Spotkanie z Marisą

Spotkanie z Marisą

We wrześniu spotkała mnie prawdziwa niespodzianka! Otrzymałam zaproszenie, z biletem i hotelem włącznie, do Paryża na spotkanie z Marisą Berenson.

Mariola Bojarska-Ferenc 50+: Spotkanie z Marisą - BlogStar.pl

 Kim jest  Marisa? To wspaniała aktorka amerykańskiego pochodzenia, znana polskim widzom między innymi z filmu „Kabaret”. We wczesnych latach 60. XX wieku rozpoczęła karierę modelki, szybko stając się gwiazdą. „Kiedyś byłam jedną z najlepiej opłacanych modelek na świecie”- przyznała w wywiadzie dla The New York Times. W lipcu 1970 pojawiła się na okładce magazynu „Vogue” a 15 grudnia 1975 roku na okładce tygodnika „Time”. W czasie trwania kariery wielokrotnie pojawiła się w licznych artykułach w Vogue, jej siostra Berry jako fotograf również pracowała dla tego magazynu.

 Zagrała w kilku znaczących produkcjach, w tym żonę Gustava von Aschenbacha w filmie Luchino Visconti z 1971 roku „Śmierć w Wenecji”, żydowską dziedziczkę Natalię Landauer we wspomnianym już filmie z 1972 roku „Kabaret”. Za który zresztą, otrzymała dwie nominacje do Złotego Globu, nominację BAFTA i nagrodę National Board of Review. Wcieliła się też w postać Lady Lyndon w obrazie Stanleya Kubricka „Barry Lyndon” z 1975 roku. Berenson pojawiała się także w wielu innych filmach, w większości europejskich. Grała również w produkcjach telewizyjnych w Stanach Zjednoczonych, takich jak Playing for Time z 1980 roku.

 Dzisiaj Marisa promuje kosmetyki SPA: olejki do ciała z wyjątkowymi właściwościami odbudowy tkanek, rozświetlajacymi skórę, nawilżającymi. Regularne używanie zapobiega starzeniu się skóry.

Mariola Bojarska-Ferenc 50+: Spotkanie z Marisą - BlogStar.pl

Podczas spotkania miałam okazję porozmawiać prywatnie z Marisą, pełną wdzięku i energii kobietą. Jej sekret szczupłej sylwetki to dieta bez glutenu, 10 godzin snu dziennie, dbanie o ciało przy pomocy tych cudownych eliksirów. Marisa pokazuje też, że po 60-tce życie się nie kończy, stąd jej nowy pomysł właśnie na kosmetyczny biznes.

Mariola Bojarska-Ferenc 50+: Spotkanie z Marisą - BlogStar.pl

Mariola Bojarska-Ferenc 50+: Spotkanie z Marisą - BlogStar.pl

 

 

Komentarzy: 2 dla “Spotkanie z Marisą

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>