BlogStar -> Aleksandra Mikołajczyk -> Stawiam na naturę!

Stawiam na naturę!

Pierwszy raz przefarbowano mi włosy… do serialu. Najpierw do jednej z serialowych produkcji fryzjer rozjaśnił mi wiele pasemek, a następnie do „Twarzą w twarz“ moją głowę pokrył  jednolity blond, któremu pozostałam wierna do dziś.

Mam wrażliwą skórę i delikatne włosy, które farbowane od lat tradycyjnymi farbami z amoniakiem zaczęły być coraz cieńsze, kruche i matowe. Podzieliłam się ze znajomą tym problemem i ku mojemu zaskoczeniu od razu dostałam gotową receptę i tak rozpoczęła się moja przygoda z marką MY.ORGANICS.

Na początku podeszłam do tematu dość sceptycznie, bo czy farba bez amoniaku może pokryć jednolicie włosy? Wydawało mi się to niemożliwe, dlatego musiałam dowiedzieć się czegoś więcej na temat produktów tej firmy.

Sprawdziłam, że marka MY.ORGANICS powstała w 2012 roku dzięki dziesięcioletniemu doświadczeniu jej właścicieli w pielęgnacji włosów. Produkty te są w 100% naturalne, mają składniki certyfikowane i uprawiane są technikami biologicznymi i biodynamicznymi.

Aleksandra Mikołajczyk: Stawiam na naturę! - BlogStar.pl

DELIKATNE FARBOWANIE

Uzbrojona w tę wiedzę wybrałam się do zaprzyjaźnionego warszawskiego salonu fryzjerskiego RUBIA, by sprawdzić w praktyce skuteczność tych kosmetyków. Okazało się, że sposób nakładania farby My.Organics jest taki sami jak tych popularnych, ale cały zabieg koloryzacji jest delikatniejszy i przyjemniejszy. Dzieje, się tak, ponieważ aromaty i kolory produktów MY.ORGANICS nie są ulepszane chemikaliami. Dzięki temu produkt nie jest ani zbyt agresywny, ani szkodliwy. To w praktyce powoduje, że głowa nie szczypie i nie swędzi  podczas farbowania, co zawsze u mnie wcześniej miało miejsce podczas zabiegu koloryzacji.

Aleksandra Mikołajczyk: Stawiam na naturę! - BlogStar.pl

Aleksandra Mikołajczyk: Stawiam na naturę! - BlogStar.pl

ŁATWE UKŁADANIE

Po farbowaniu włosów nakładana jest również odżywka, którą następnie się spłukuje.

Pofarbowane i odżywione włosy są miękkie, delikatne i łatwo się układają. Dzieje się tak, dlatego że kosmetyki MY.ORGANICS zawierają wysoko skoncentrowane ekstrakty olejków eterycznych, które uzyskane są z roślin i kwiatów metodami tradycyjnymi. Stworzenie mojej fryzury po koloryzacji zajęło dosłownie chwilę, a efekt był świetny i trwały.

Aleksandra Mikołajczyk: Stawiam na naturę! - BlogStar.pl

Aleksandra Mikołajczyk: Stawiam na naturę! - BlogStar.pl

BEZPIECZEŃSTWO I SATYSFAKCJA

Okazuje się, że produkty MY.ORGANICS nadają się do wszystkich rodzajów włosów, nie tylko dla blondynek ;). Co więcej, mogą je stosować kobiety w ciąży i alergicy, co tym bardziej świadczy o bezpieczeństwie ich używania.

Farby te nie niszczą włosów, nie zwierają amoniaku i niklu, nie są też agresywne. Zawierają substancje roślinne i nie podrażniają skóry głowy podczas działania, a to usatysfakcjonuje wszystkie osoby z bardzo wrażliwą skórą, do których należę również ja :).

MY.ORGANICS nie tylko dba o moje zdrowie, ale także o zdrowie mojego otoczenia. Te produkty nie zanieczyszczają środowiska, a ilość chemii w ich składzie jest mocno ograniczona.

Marka ta, stawia na naturalne substancje roślinne, a ja stawiam na naturalne i dobre kosmetyki! Szczerze polecam produkty do koloryzacji i pielęgnacji włosów MY.ORGANICS!

Aleksandra Mikołajczyk: Stawiam na naturę! - BlogStar.pl

Komentarzy: 2 dla “Stawiam na naturę!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>