BlogStar -> Anna Samusionek -> #STRAJKKOBIET

#STRAJKKOBIET

Doprowadza mnie do szału, gdy ktoś mówi mi jak żyć, gdy ktoś żąda ode mnie bohaterstwa wbrew mnie samej, gdy ktoś rozsadza granice mojego cierpienia i mówi mi ile mam znieść… Ciąża wciąż (mimo że mamy XXI wiek) jest zagrożeniem dla zdrowia i życia kobiety, a i tak podejmujemy to ryzyko, bo miłość i poświęcenie mamy wpisane w nasze serca!!!

Wciąż większość z nas, bez chwili namysłu odda swoje życie dla własnego dziecka, więc ZOSTAWCIE NASZE SUMIENIA W SPOKOJU!!!

1

 

Posłowie i posłanki, którzy głosowali za procedowaniem średniowiecznej ustawy zakazującej całkowicie aborcji i wprowadzającej kary więzienia dla kobiet, a jednocześnie odrzucili możliwość dyskusji o jakiejkolwiek liberalizacji prawa w tym zakresie, powinni na zawsze, naszymi głosami w przyszłych wyborach, zniknąć z polityki!!!

A skoro już chcecie karać kobiety, to mam następujące propozycje:

– 5 lat więzienia dla mężów opuszczających żony i niepełnosprawne dziecko, bo „sytuacja ich przerosła”;

– 5 lat więzienia dla wszystkich polityków, którzy są odpowiedzialni za to, że rodzinom niepełnosprawnych dzieci państwo  nie gwarantuje godziwego wsparcia i opieki;

– wszystkim obrońcom embrionów ustawowy nakaz wyjazdu do Syrii i wydobywanie dzieci spod gruzów pod obstrzałem, a jak strach obleci, to 5 lat więzienia;

– zwolennikom zmuszania kobiet do rodzenia dziecka z gwałtu pod karą więzienia, zapewnić zbiorowy gwałt  przynajmniej raz w miesiącu, aby nie zdążyli zapomnieć jak to jest.

 

Anna Samusionek

Komentarzy: 4 dla “#STRAJKKOBIET

  1. Popieram. Bardzo mądrze napisane. Ponadto właśnie obejrzałam na ATM Rozrywka odcinek „Śpiewające Fortepiany” z udziałem Pani Ani. I była wówczas w ciąży. Taka radosna i zadowolona, a brzuszek taki duży. Jej końcowym marzeniem, aby urodziła zdrowe dziecko. Bo to jest najważniejsze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>