BlogStar -> Modny BlogStar -> Stylowy trening z Under Armour

Stylowy trening z Under Armour

Choć wydawać by się mogło, że stylowy outfit i wyjście na trening nie mają ze sobą zbyt wiele wspólnego, w dzisiejszych czasach granica między modą i sportem uległa zatarciu. Marki odzieżowe mają nam do zaoferowania coraz więcej ubrań i dodatków, które zapewniają nie tylko większy komfort ćwiczeń, ale i estetyczny wygląd. Wyraziste kolory, ciekawe printy i trendowe łączenia materiałów – strój do ćwiczeń dawno już przestał być kojarzony ze znoszonymi adidasami i za dużą bluzą, w której byłoby nam wstyd pokazać się znajomym. Choć dla osób trenujących profesjonalnie strój nadal ma znaczenie drugorzędne względem samego treningu i osiąganych wyników, ćwicząc na siłowni, zajęciach fitness, czy też biegając na zewnątrz, żadna z nas nie musi już rezygnować z modnego wyglądu.

DSC_0667 DSC_0617a

Odpowiednia stylizacja dodaje kobiecie pewności siebie – to nie ulega wątpliwości. Podobnie rzecz się ma w przypadku uprawiania sportu. Bo gdy czujemy, że dobrze wyglądamy, mamy większą motywację. Właściwie skrojony strój do ćwiczeń, który wykonany jest z wysokiej jakości materiału oraz profesjonalne, wygodne buty to podstawa każdego treningu. Wie o tym doskonale Anna Gzyra-Augustynowicz, która od dawna wierna jest marce Under Armour. Jako ambasadorka ogólnopolskich zawodów biegowych City Trail Ania uprawia dużo sportu, kładąc – co oczywiste – szczególny nacisk na bieganie. Dlatego szykując się na poranny trening zazwyczaj sięga po ubrania właśnie amerykańskiej marki, słynącej z wysokiej jakości i modnego wzornictwa.

DSC_0629

DSC_0650.JPG

Ania ma sobie zestaw z Under Armour utrzymany w wiosennej kolorystyce – koszulkę i bluzę w odcieniu lila oraz fioletowe legginsy i buty z różowymi akcentami. Aktorka wie, że gdy wiosną biega się w plenerze, warto ubrać się „na cebulkę” oraz zadbać o nakrycie głowy, które uchroni nas przed pierwszymi intensywnymi promieniami słońca.

DSC_0700 DSC_0773 DSC_0616 DSC_0775 DSC_0623

A Wy, zaczęłyście już aktywnie wiosnę?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>