BlogStar -> Dorota Gardias -> Sweet selfie – już niecały miesiąc

Sweet selfie – już niecały miesiąc

Jak ten czas szybko leci. Już od miesiąc trwa konkurs „Sweet Secret z widokiem Mercure”. Przysłaliście mnóstwo fantastycznych, zaskakujących, pomysłowych sweet selfie. Wszystkim gratuluję! Przypominam, że konkurs jeszcze trwa i czekam na Wasze kolejne zdjęciaSmile. Szczegóły konkursu przypominam na dole wpisu.

Tymczasem dziś odbyła się konferencja prasowa pod hasłem Marka Mercure – odkryj ją na nowo, którą miałam przyjemność poprowadzić wspólnie z Joanną Świerkosz, Zastępcą Dyrektora Sprzedaży w Polsce i krajach bałtyckich Orbis S.A.

Dorota Gardias: Sweet selfie - już niecały miesiąc - BlogStar.pl

na zdjęciu z Joanną Świerkosz

Dorota Gardias: Sweet selfie - już niecały miesiąc - BlogStar.pl

Luc Gesvret – Dyrektor Sprzedaży, Dystrybucji i marketingu w Polsce i krajach bałtyckich w Orbis S.A

Hotele Mercure w Polsce już od trzech lat kontynuują wspaniały pomysł na polepszenie i umocnienie relacji ze swoimi gośćmi – obdarowują ich uroczymi prezentami w postaci wyjątkowo smacznych i ręcznie wykonanych czekoladek. Tegoroczne smaki są wyjątkowe. Ja miałam szansę spróbować wszystkich podczas sesji zdjęciowej, a dziś goście spotkania mogli degustować je z… zawiązanymi oczyma.

Dorota Gardias: Sweet selfie - już niecały miesiąc - BlogStar.pl

Okazało się, że dzięki temu jesteśmy w stanie bardziej skoncentrować się na doznaniach smakowych i zapachowych tych słodkości. Pralinki są pyszne – ręcznie robione, wyłącznie z naturalnych produktów. Mogliśmy degustować pralinki z kandyzowanym fiołkiem!, a także wykonane z trzech różnych rodzajów czekolady gorzkiej oraz czekoladki wykonane z białej czekolady z nadzieniem czekoladowym. Pycha. O smakach zarówno czekoladek, jak i innych, które można spotkać w hotelowej restauracji doskonale opowiada Paweł Anders – Dyrektor Projektu Winstone.

Dorota Gardias: Sweet selfie - już niecały miesiąc - BlogStar.pl

Przypominam zasady konkursu i jeszcze raz wszystkich zachęcam do udziału w nim!

„Sweet selfie z widokiem na Mercure” Zróbcie sobie sweet-focię z jakimkolwiek hotelem sieci Mercure w Polsce. Może być takie jak moje podczas sesji, może być zupełnie inne. Co ważne, nie musicie osobiście pojawić się w hotelu czy przed wejściem do niego. Logo możecie ściągnąć z Internetu, czy wykorzystać folder reklamowy hotelu. Zdjęcie przyślijcie na adres: konkursy@blogstar.pl . Co możecie wygrać? Jeden z trzech weekendowych voucherów na pobyt dla 2 osób w wybranym hotelu Mercure w Polsce – wybór należy do Was! Hotele Mercure znajdziecie w całej Polsce!

Dorota Gardias: Sweet selfie - już niecały miesiąc - BlogStar.pl

Komentarzy: 6 dla “Sweet selfie – już niecały miesiąc

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>