BlogStar -> Aleksandra Mikołajczyk -> Świetny głos i obłędne nogi na deskach Teatru Dramatycznego

Świetny głos i obłędne nogi na deskach Teatru Dramatycznego

Aleksandra Mikołajczyk: Świetny głos i obłędne nogi na deskach Teatru Dramatycznego - BlogStar.pl

fot. justynasteczkowska.pl

To mój czas
Wciąż się rozbijam ciągle biegnę dalej
Chcę w tym trwać
Być z sobą w zgodzie jeszcze doskonalej
To mój czas

Mam wrażenie, że powyższy tekst świetnie mnie opisuje. Słowa te pochodzą z piosenki Justyny Steczkowskiej To mój świat. Cytuję je ze względu na fakt, iż 9 listopada miałam przyjemność uczestniczyć w koncercie jubileuszowym tej artystki. Trasa na uwieńczenie 20 lecia kariery nosiła nazwę Magia Trwa. Warszawski spektakl odbył się w Teatrze Dramatycznym. Towarzyszyły mi w nim dwie bliskie koleżanki, które wkręciły się w ten występ jeszcze mocniej niż ja… ale od początku.
Nigdy nie byłam fanką Justyny Steczkowskiej, jednak od początku koncertu byłam bardzo mile zaskoczona. Pozytywna, przyjemna atmosfera udzieliła się wszystkim zgromadzonym. Usłyszeć można było największe przeboje szamanki polskiej sceny muzycznej oraz rodzynki takie jak: Boskie Buenos z repertuaru Maanamu, czy Karuzelę z Madonnami Ewy Demarczyk. Muzyka to nie wszystko czym można było się zachwycać tego wieczoru. Występ ten obfitował we wspaniałe kreacje i ciekawe wizualizacje. Było to perfekcyjnie przygotowane, multimedialne show z ekranem w tle i zespołem na żywo. Dzięki tym wszystkim punktom czuło się pewną autentyczność i świetną energię. bijącą ze sceny. Podobało mi się również to z jak dużym szacunkiem Justyna Steczkowska traktuje swoich fanów. Muszę przyznać, że przekonała mnie do siebie, pokazała klasę i zawodowstwo. Chciałam znaleźć jakieś słabe punkty, przyczepić się do czegoś, ale nie udało mi się to, bo było to naprawdę świetne widowisko. Od tamtej pory częściej słucham piosenek tej artystki, jak na przykład utworu Terra z tekstem Kasi Nosowskiej, który promuje nową płytę zatytułowaną Anima.
No i te obłędne nogi! Chciałabym tak wyglądać po 40-tce 😉
Komentarzy: 3 dla “Świetny głos i obłędne nogi na deskach Teatru Dramatycznego

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>