BlogStar -> Izabela Zwierzyńska -> Święto mody czyli moje refleksje po Fashion Week w Łodzi

Święto mody czyli moje refleksje po Fashion Week w Łodzi

MODA…

Izabela Zwierzyńska: Święto mody czyli moje refleksje po Fashion Week w Łodzi - BlogStar.pl

 

czyli temat przewodni Fashion Philosophy w Łodzi. Święto mody przywitało mnie niezwykłą oryginalnością, którą reprezentowało większość przybyłych tam gości. Oczywiście największą atrakcją były blogerki, a w  szczególności Macadamian Girl. Bardzo podobała mi się idea showroomu, czyli strefy w której można było kupić oryginalne rzeczy bezpośrednio od projektantów, w tym także biżuterię.

Izabela Zwierzyńska: Święto mody czyli moje refleksje po Fashion Week w Łodzi - BlogStar.pl

Co prawda nie poczyniłam zakupów, ale zgromadziłam pokaźny plik wizytówek i kontaktów. Jeśli chodzi o same pokazy, bardzo urzekł mnie pokaz Tomasza Olejniczaka TOMAOTOMO. Głównym motywem była biel, czyli to, co mnie porywa. Pokaz Maldorora spodobał mi się nie ze względu na ta kolekcję, ale na dynamikę i choreografię. Pozostali projektanci pokazali bardzo ładne i szykowne rzeczy, jednak kolekcje (przynajmniej sobotnie) wydawały się dość zachowawcze, może poza MMC Studio. Na Fashion Week przygotowałam dla siebie stylizacje:

Izabela Zwierzyńska: Święto mody czyli moje refleksje po Fashion Week w Łodzi - BlogStar.pl

półprzezroczystą bluzkę z neonowym, fioletowym stanikiem i długą, czarną spódnicą Bialcon. Aby przełamać strój dodałam kaszmirową czapkę z COS-a i naszyjnik-kołnierzyk, już Wam pewnie znany. Na kolejny dzień przygotowałam malinową sukienkę projektu MaryliW wraz z kaloszami Le Chameau, zaś na wieczór małą czarną z motywem rybiej łuski z butami wysadzanymi ćwiekami i kryształkami od tyłu…. Jak Wam się podoba?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>