BlogStar -> Anna Popek -> Sylwestrowe stroje i nastroje

Sylwestrowe stroje i nastroje

W poszukiwaniu udanego Sylwestra przemierzałam niegdyś góry (Dolina Pięciu Stawów, Beskidzkie odludzia oraz Murowaniec i Ornak) i doliny ( krakowski rynek, bytomskie zaułki, wenezuelska plaża). Spędzałam go na lądzie i morzu(Majorka), z przyjaciółmi, narzeczonymi  i z obcymi. Po latach prób porzuciłam  złudną nadzieję, że starannie przygotowany, dopieszczony Sylwester będzie  udany. To, czy będziemy się dobrze bawić zależy  wszak od nastroju, jaki nam tego dnia towarzyszy. Ale, jak zapewnić sobie dobry nastrój, bez nadmiaru używek? Wyznaję zasadę, że nasza myśl podąża za tym, co widzi. Jeśli w  lustrze widzimy zadbaną, uśmiechniętą twarz, to i nastrój  staje się właściwszy. Postawmy zatem na najbardziej sprawdzony sposób czyli dobór nastroju do stroju.

Proponujemy trzy odcienie zabawy, trzy nastawienia do świata i trzy pasujące do nich stylizacje.

Classic – spokojna, elegancka ,kobieca. Na wytworną  kolaję, przyjęcie w domu, wyjście do opery albo do teatru. Jej zalety – podkreśla damskie atrybuty, jest bezpieczna, bo zawsze dobrze  wygląda, nadaje nam odświętny charakter i takież  staje się nasze nastawienie do życia.

Anna Popek: Sylwestrowe stroje i nastroje - BlogStar.pl

Fashion –  pokażmy nasze aktywne nastawienie do świata. Ofensywa na Sylwestra może skutkować pozytywnymi zmianami w 2013 roku. Odwaga,  wiara w siebie  i filuterne nastawienie  może wyglądać tak:

Anna Popek: Sylwestrowe stroje i nastroje - BlogStar.pl

Glamour – o tutaj mamy pole do popisu! Tutaj musimy wręcz rozwinąć skrzydła! Konieczna będzie większa staranność w przygotowaniu stroju, ale jak zwykle pomóc nam może klasyczna czerwona szminka, obcasy, push-up i podkreślona talia.

Anna Popek: Sylwestrowe stroje i nastroje - BlogStar.pl

 

I – mówię poważnie – poćwiczyć trzeba zalotne, głębokie spojrzenia, zmysłowy chód i piękne trzymanie dłoni z kieliszkiem szampana. Podczas krótkiego treningu proszę nawet   troszkę  przed lustrem przerysować nasze gesty po to, by potem sprawić elektryzujące wrażenie na publiczności. Tak, tak dla kobiety Glamour świat jest publicznością .

Fajnie jest przed wyjściem na imprezę umówić się z kilkoma dziewczynami i wspólnie przygotować stylizacje na Sylwestra. Nastrój poprawia się automatycznie.

Poniższe stylizacje przygotowała Prinii, podobnie jak make-up i fryzury.

W stylizacji klasycznej sukienka złota jej projektu uszyta została przez nieocenioną panią Mariolę. Biżuteria Yes. Buty Laboutain.

Stylizacja Fashion:  wyprzedaż w Stefanelu, buty  Donna Karan, biżuteria Yes i Story, Kapelusz Bershka.

Stylizacja Glamour:  sukienka Yuliya Babich , buty Kazar, biżuteria Yes.

Życzę Wam 2013 takiego, jaki sobie stworzycie w swoim sercu i wyobraźni!

Komentarze do wpisów pod dotychczasowymi postami znajdują się w wersji archiwalnej strony pod adresem old.blogstar.pl/gwiazdy-blogstara/anna-popek/sylwestrowe-stroje-nastroje/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>