BlogStar -> Agnieszka Kaczorowska -> Ta chwila

Ta chwila

Ta chwila kiedy budzisz się rano i nigdzie Ci się nie spieszy. Wiesz, że możesz wstać za godzinę i świat się nie zawali. Odpływasz z powrotem w świat marzeń…

 Agnieszka Kaczorowska: Ta chwila - BlogStar.pl

Ta chwila, gdy jest tak bardzo gorąco, a Ty robisz trening na siłowni i dajesz z siebie totalnego maksa. Gdy Twoje ciałoAgnieszka Kaczorowska: Ta chwila - BlogStar.pl mówi stop, a Ty przechodzisz swoje kolejne granice. Gdy padasz na podłogę bez sił, ale jesteś niewiarygodnie szczęśliwy.

 Ta chwila gdy jesz niby zwykły obiad, ale masz czas, więc delektujesz się smakiem, zapachem, formą.

Ta chwila, gdy z miłością do kawy, przygotowujesz sobie włoskie espresso, po czym wypijasz, czując ogromną przyjemność.

 Ta chwila, gdy idziesz chodnikiem, patrzysz na ludzi, którzy Cię mijają, uśmiechasz się do nich, a oni to odwzajemniają. Gdy słońce świeci Ci w twarz, a Ty czujesz w sercu niezwykłe szczęście, bo wiesz że są na tym świecie ludzie, którym na Tobie zależy…tak zupełnie bezinteresownie.

 Ta chwila, gdy jedziesz rowerem, czujesz na całym ciele powiew wiatru i masz wrażenie, że możesz wszystko. Czujesz się wolny jak ptak, ale też masz cel, do którego pędzisz lub jedziesz spokojnie. Wybór należy do Ciebie.

 

Agnieszka Kaczorowska: Ta chwila - BlogStar.plTa chwila kiedy siedzisz z przyjaciółmi na drinku w ciepły letni wieczór, w Twoim ukochanym mieście. Dostrzegasz jak to miasto się rozwija, jak wiele wyjątkowych miejsc powstaje. Rozmawiasz na każdy temat jaki przyjdzie Ci do głowy i czujesz wdzięczność, że otaczają Cię tak wyjątkowi ludzie.

 Ta chwila, gdy wracasz do domu, słuchasz ulubionej muzyki i dostajesz wiadomość, na którą czekałaś. Radość w sercu rośnie i wiesz, że wiara czyni cuda!

 Ta chwila, gdy widzisz zachodzące słońce bez względu na to gdzie się znajdujesz. Uświadamiasz sobie, że znów coś mija, że kończy się kolejny dzień i zadajesz sobie pytanie – Czego się dziś nauczyłam? Co wyjątkowego się dziś zdarzyło?

 Wyjątkowa była każda chwila. Każdy oddech, każde spojrzenie, każde słowo.

Ta chwila.

Ta chwila gdy zasypiasz i wiesz, że kolejny dzień będzie znów pełen takich chwil.

Agnieszka Kaczorowska: Ta chwila - BlogStar.pl

Komentarzy: 8 dla “Ta chwila

 1. Zanim zaśniesz, pomyśl sobie, że ktoś tuli Cię delikatnie do snu… Miłych snów! 😀

 2. Pani Agnieszko,
  Lubię czytać Pani bloga, tak po prostu. Posty są mądre i dobrze się je czyta. Myślę, że jest Pani normalna i naprawdę fajna młoda babka;).

 3. Agnieszko,
  czuje to samo co Ty.
  Wstaje każdego dnia i się tak zastanawiam; „Czy jeszcze godzinka snu? Może dwiee?”
  Ale i tak wstaję i idę żyć. Idę na tą siłownię czy na moją salę i daje z siebie wszystko…bo wiem, ze dążę do celu.
  Jadę rowerem, rolkami, piję herbatę, patrze na tych niesamowitych i jedynych w swoim rodzaju ludzi, którzy mnie otaczają!
  Jestem dumna, że żyje! Simple.
  Aga, dzięki, ze dajesz takiego pozytywnego kopniaka – bo dajesz – ja go czuję czytjąc twoje posty na blogu. Całusy, powodzenia:***

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>