BlogStar -> Agnieszka Kaczorowska -> Tanecznie i świątecznie

Tanecznie i świątecznie

Po każdym odcinku Tańca z Gwiazdami piszę tu kilka słów od siebie i zapowiadam Wam kolejny program. W tym tygodniu jednak wszystko wygląda trochę inaczej, bo nastąpiła w emisji programu świąteczna przerwa. Jak wiecie, nie tańczyliśmy wczoraj, co nie znaczy, że mamy w treningach długą świąteczną przerwę. Trenujemy codziennie, bo jest bardzo dużo do przygotowania, ale czas dla rodziny w te najważniejsze dwa dni na pewno się znajdzie!

 Najpierw kilka słów o 4 odcinku… Było wyjątkowo! Uważam, że to wspaniale, że jeden program został poświęcony tancerzom i ich historiom. Byłam wzruszona tym co zobaczyłam tuż przed swoim tańcem i musiałam trzymać emocje na wodzy. Czułam, że łzy napływają mi do oczu, a przecież nie mogłabym tańczyć płacząc. Wykorzystałam uczucia, które do mnie przyszły i popłynęłam.

Agnieszka Kaczorowska: Tanecznie i świątecznie - BlogStar.pl

Uwolniłam swoje ciało i po prostu zatańczyłam. Niczym się nie stresując, zatraciłam się w świecie, który z Krzyśkiem stworzyliśmy. Byłam bardzo szczęśliwa, że mieliśmy taniec współczesny, ponieważ mogłam sobie pozwolić trochę „odlecieć”. To cudowne, że mam też takiego partnera, z którym nie denerwowałam się, że coś nie wyjdzie podczas tego występu, tylko mogłam tańczyć! Na dodatek miałam możliwość przygotować show do jednego z moich ukochanych utworów („Say You Love Me” Jessie Ware”).

Agnieszka Kaczorowska: Tanecznie i świątecznie - BlogStar.pl

Jestem wdzięczna produkcji za tak wielki ukłon w stronę nas – tancerzy i poświęcenie nam tyle uwagi.

Piękne podziękowania należą się naszemu reżyserowi. Wojtek Kuś jest autorem materiału poprzedzającego nasz występ i czuję, że idealnie ujął to co mi siedzi w serduchu. Szkoda, że niektórzy bardzo upraszczają to co tam powiedziałam, ale wierzę też, że Ci co chcieli zrozumieć, to wiedzą jak to u mnie jest i było.

Dziękujemy też Karolinie Kroczek, która pomogła nam choreograficznie, za wspaniały tydzień pełen inspirujących chwil.

Wielkie całusy wysyłam na Wyspy Brytyjskie, gdzie mieszka moja cudowna siostra! Dziękuję Ci, że tydzień wcześniej (na 3 odcinek) przyleciałaś, aby powiedzieć kilka słów do kamery. Tak dobrze mnie znasz… Jesteś najwspanialszą siostrą na świecie!!!

Agnieszka Kaczorowska: Tanecznie i świątecznie - BlogStar.pl

Na widowni zasiedli moi najbliżsi, którzy są tu na miejscu, czyli mama i brat. Było mi niezwykle przyjemnie, że przyszli i wspierali mnie w ten wyjątkowy wieczór! Gdybym mogła to bym jeszcze kilka krzesełek zapełniła na tej widowni, ale ilość miejsc jest niestety ograniczona.Smile

 Teraz mamy na przygotowania 2 tygodnie, ale oprócz tańca indywidualnego, będziemy prezentować też tańce grupowe. Nasza wspaniała drużyna, którą nazwaliśmy Zespół Pieśni i Tańca Okupki Smile w składzie Tatiana i Tomek, Ewa i Jan, Sylwia i Kamil oraz ja z Krzyśkiem, dzielnie pracuje, aby pokazać Wam trochę inną formę taneczną niż do tej pory pojawiały się w tym programie. Mamy nadzieję rozgrzać parkiet do czerwoności! Super ludzie, super praca, super zabawa!

 Agnieszka Kaczorowska: Tanecznie i świątecznie - BlogStar.pl

Nie wiem natomiast jak to będzie z naszym tańcem indywidualnym… Tym razem dostaliśmy w przydziale Cha-chę i nie jest to dla Krzyśka łatwe zadanie. On jest bardzo wysokim mężczyzną, a to bardzo szybki taniec. Nie poddajemy się, ale potrzebujemy trochę więcej godzin na sali niż zwykle. Efekty w piątek 10 kwietnia i prosimy o jeszcze mocniejsze kciuki.Smile

 Agnieszka Kaczorowska: Tanecznie i świątecznie - BlogStar.pl

Dziękujemy Wam jak zwykle za wszystkie sms’y, ponieważ bez nich nie moglibyśmy pokonywać kolejnych przeszkód i nie moglibyśmy się tak świetnie bawić! Praca z Krzyśkiem to prawdziwa przyjemność. Jeszcze raz dzięki!

 Teraz Święta. Mimo ogromu pracy i głowy pełnej tańca, to miłe, że 2 dni będą pełne odpoczynku i czasu w gronie rodziny. Jeżeli śledzicie mojego bloga i trochę już mnie znacie, to dobrze wiecie, że to dla mnie najważniejsze. Cieszę się na te 2 dni!

 Kochani, Wam też życzę rodzinnych i spokojnych Świąt! Zatrzymajcie się na chwilkę, uśmiechnijcie do siebie, przypomnijcie sobie co świętujemy i bądźcie wdzięczni za wszystko co życie dotychczas przyniosło i za wszystko co jeszcze przyniesie.

Ściskam Was najmocniej jak potrafię i do napisania!

Wasza Aga.

Jeden komentarz dla “Tanecznie i świątecznie

  1. Cześć Aga :) W waszym ostatnim tańcu było coś niesamowitego, magicznego, wywołującego mega pozytywne emocje! Wspaniała choreografia do pięknej piosenki! Gratulacje :) Jesteście rewelacyjni!
    Obserwuję Twojego bloga od dawna i widzę jak bardzo zależy Ci aby pokazać ludziom, że jesteś świetną tancerką. Z pewnością ciężko jest ,,odciąć się” od roli Twojej serialowej bohaterki jednak dzięki TzG powoli Ci się to udaje. A hejterzy? – są i zawsze będą. Zapewne wynika to z zazdrości, że tak młoda osoba tak wiele osiągnęła. Nie ma sensu się tym przejmować. Tytuł Mistrzyni Świata to nie byle co 😀 Rób swoje. Tańcz! Jesteś w tym bezkonkurencyjna! :)
    Powodzenia w kolejnym odcinku. Oglądam i głosuję :)
    Wesołych Świąt! Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>