BlogStar -> Agnieszka Kaczorowska -> Teledysk z misiem

Teledysk z misiem

Jest pewien Miś. Nazywa się Rapsomiś. Jest malutki i delikatny, ale o wielkim serduchu. Nie wiecie o jakim Misiu mowa? To musicie go poznać!! To on namówił mnie do wzięcia udziału w cudownej akcji charytatywnej.

Agnieszka Kaczorowska: Teledysk z misiem - BlogStar.pl

 

Rapsomiś to główny bohater teledysku grupy Rapsodia. Zespół nagrał bardzo wzruszający utwór pt. „Zapomniany”, a w zeszłym tygodniu nakręcili teledysk do tej piosenki. W klipie wzięło udział kilka znanych twarzy, takich jak: Artur Barciś, Elżbieta Jędrzejewska, Magdalena Smalara czy Ryszard Rembiszewski. Miałam również ogromną przyjemność w nim wystąpić i gorąco wierzę, że będzie równie poruszający jak dzieło muzyczne.

Agnieszka Kaczorowska: Teledysk z misiem - BlogStar.pl

Utwór wykonuje Eliza Wietrzyńska, którą możecie kojarzyć z programu „Bitwa na głosy”. Występuje tam także chór dziecięcy z Warszawy – Mille Voci, a jego dyrygentką jest p. Karolina Olczedajewska-Witek.

 Cała akcja ma na celu pomoc dzieciom walczącym z chorobą nowotworową, które znajdują się na oddziale onkologicznym w Instytucie Matki i Dziecka w Warszawie. W tym również miejscu odbywa się akcja teledysku, ale nie myślcie proszę, że będzie on smutny. Rapsomiś na to nie pozwoli! Będzie poruszający, ale przy okazji ukazujący piękno dusz każdego z nas. Mam nadzieję, że uwierzycie, że tym dzieciom można dodać nadziei, spełniać ich marzenia i widzieć radość w ich sercach, mimo wszystkim przeciwnościom losu.

Byłam tam z nimi i przyznaję, że wiedzieć o czymś, a zobaczyć na własne oczy i zdać sobie sprawę, to dwie zupełnie inne rzeczy. Te dzieci naprawdę nie mają fantastycznych warunków, co podejrzewam jest problemem na każdym oddziale w polskiej służbie zdrowia. Jednak potrafią się cieszyć z drobnych rzeczy. To było bardzo dotkliwe, iż moja obecność, zrobienie sobie ze mną zdjęcia czy zwykła wymiana uśmiechów, może dać im trochę radości…

Agnieszka Kaczorowska: Teledysk z misiem - BlogStar.pl

Projekt Rapsodia współpracuje z Fundacją Herosi i zachęcam Was gorąco, wraz z Rapsomisiem, do wspierania fundacji, ponieważ dzieciaki potrzebują nowego sprzętu do terapii i każdy grosz, który możemy dla nich zebrać, da im jeszcze więcej nadziei na powrót do życia poza szpitalem.

Agnieszka Kaczorowska: Teledysk z misiem - BlogStar.pl

W najbliższej przyszłości będzie wystawiona na aukcję koszulka z autografami wielu znanych osób.Śledźcie strony facebookowe Rapsodii oraz Fundacji Herosi, a także cudownego Rapsomisia, a na pewno będziecie na bieżąco z informacjami o możliwości zakupu tej koszulki.

Agnieszka Kaczorowska: Teledysk z misiem - BlogStar.pl

Będziecie mogli również nabyć małe Rapsomisie, a na każdym autograf innej osoby. Jeden z moim podpisem też się tam znajdzie. Pamiętajcie, że cel jest szczytny!

 Agnieszka Kaczorowska: Teledysk z misiem - BlogStar.pl

Dodatkowo, spora część przychodu ze sprzedaży przyszłych płyt Rapsodii, również trafi do dzieciaków. Muzyka jest cudowna, a zatem jak tylko się płyta pojawi, to kupujemy! Wink

 Premiera teledysku odbędzie się za około miesiąc. Na pewno Was o tym poinformuję i mam nadzieję, że będziecie podbijać liczbę odsłuchów na YouTubie!

 Tak wiele osób włączyło się do tego projektu, tak wiele jest w to zaangażowanych, tak ważny jest cel… Wierzę, że i Wy macie dobre serca i jesteście chętni do jakiejkolwiek pomocy!

  Nikt nie może być ZAPOMNIANY!

Pomocne strony:

Projekt Rapsodia:  Strona oficjalnaFacebook

Fundacja Herosi : Strona oficjalnaFacebook

  Agnieszka Kaczorowska: Teledysk z misiem - BlogStar.pl


 

Komentarzy: 7 dla “Teledysk z misiem

  1. Agnieszka-jestes cudowna dziewczyna.Pamietam Cie jako jeszcze taka mloda latorosl a teraz WOW !!! Wyroslas na bardzo ladna ale tez kobieca,ciepla osobke.Zakochalem sie w Tobie od razu.Poza tym dzialasz dla dzieci i to jest jeszcze dodatkowa bardzo fajna sprawa podnoszaca Twoje walory i wskazujaca na to ze masz w sobie milosc.Serdecznie gratuluje i zycze wszystkiego najlepszego,pa

  2. fantastyczna z Ciebie dziewczyna Agnieszka 😉 bardzo dobrze Tobie życzę, wydajesz się być niezwykle sympatyczną dziewczyną! a inicjatywy gratuluję :)

  3. Bardzo szczytny cel! W Polsce warunki w szpitalach nie są zbyt dobre, ale dzięki takim ludziom jak Ty świat tych dzieci staje się piękniejszy :) Nieważne co ludzie o Tobie mówią czy piszą, Ty jesteś po prostu dobrym człowiekiem!

  4. Witam Cie serdecznie. Chcialabym podziekowac ze wzielas udzial w tym szczytnym projekcie, ktorego pomyslodawca jest moj brat Martin :) Dziekuje za jego wsparcie i oczywiscie wsparcie podopiecznych :) Pozdrawiam cieplutko i bardzo milo sie czyta Twój blog. :) Jesteś Aniołem :) Dziekuje

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>