BlogStar -> Julia Wróblewska -> Ten klimat wolnych tańców…

Ten klimat wolnych tańców…

Siema! Jak obiecałam, powiem wam nieco o tańcu. Po ostatnim odcinku tak harowałam, że nie miałam chwili na napisanie czegokolwiek! Odcinki minęły mi.. Stresująco. Bardzo zależy mi na tym, by taniec wyszedł.. I czasem niestety za bardzo :/  .

wroblewska-taniec-z-gwiazdami_5388

Pierwszy taniec

wroblewska-taniec-z-gwiazdami

Złośliwe confetti ;)

wroblewska-taniec-z-gwiazdami_1309

W drugim pomyliłam troszkę nogi i to w momencie gdzie nigdy się nie pomyliłam! Nie wiem jak to robię L Po pierwszym odcinku i konfetti miałam taką harówkę, że nawet nie miałam sekundy by napisać post.  Ten piszę dokładnie o 00:06 :’)

wroblewska-taniec-z-gwiazdami_1354 wroblewska-taniec-z-gwiazdami_1365

 Trzeci taniec będzie standardowy. I nie, wcale nie łatwiejszy jak się może wydawać. Rama jest trudna w utrzymaniu!! <- rama to ułożenie rąk i góry ciała.

Jeju, nie da się oddychać! I jeszcze trzeba tańczyć! Mamy jeszcze 5 dni, powinniśmy dać radę, układ już zamknięty.

Naszym zamysłem jest bal debiutantów. Jest to tradycja arystokracka, gdy córki i synowie arystokratów tańczą swój pierwszy taniec standardowy na oczach widowni balu .

Oh ten klimat! Tiara, kwiaty, suknia. Bajka!

Zdecydowanie wolę chyba klimat tańców standardowych <3

Lepiej się w nich czuję.. Są dla mnie mniej krępujące. Na razie trudno mi na oczach całej widowni kręcić tyłkiem przy latino. Ale próbuję się otwierać. Jednak klimat wolnych tańców.. Czuję się jak księżniczka ^^ To cudowne! Będę ciężko pracować nad tym tańcem, bo polubiłam go i chcę go wykonać lepiej niż poprzednie tańce. Trzymajcie za mnie kciuki! <333

Julia

Komentarzy: 8 dla “Ten klimat wolnych tańców…

  1. JULIA BĘDĘ TRZYMAŁA ZA CIEBIE KCIUKI ŻEBYŚ WYGRAŁA WELKI FINAŁ, BO JESTEŚ MOJĄ NAJWIĘKSZĄ FANKĄ POZDRÓW ODE MNIE JANKA KLIMENTA WIESZ JEST DLA CIEBIE BARDZO MIŁY I Z TOBĄ TAŃCZY JEST BARDZO FAJNY, JAN KLIMENT JEST DOBRYM TRENEREM I PRZYŚLIJ MU NAJLEPSZE POZDROWIENIA ODE MNIE.JESTEM Z JANKA BARDZO DUMNA I JEST NAJWIĘKSZYM MOJIM FANEM .
    POZDRAWIAM CIĘ JULKA POZDRAWIA JOANNA KLIMUSZKO

  2. To że się mylisz i wychodzi jak wychodzi w duzej mierze wynika z nastawienia. Naukowo potwierdzone jest, że jeśli się stresujesz że np czegoś zapomnisz to twój mózg już się postara zeby tego dotrzymac, bo dostaje silny bodziec, że ta myśl jest dla ciebie wazna. Więc zamiast mówić ze boisz się pomyłek zmień tą myśl na: jestem przygotowana, wszystko pojdzie dobrze i się jej trzymaj! Polecam książkę potęgę podświadomości. Tam więcej na ten temat.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>