BlogStar -> Agnieszka Kaczorowska -> To już jutro!

To już jutro!

Cześć Wam w Nowym Roku! :)

Jak nastroje? Jak postanowienia? Ja postanowiłam nie mieć postanowień, ponieważ umierają śmiercią naturalną w trzecim tygodniu stycznia i jest to obliczone i udowodnione przez specjalistów. Za to od razu po powrocie z Katowic, z Sylwestrowej Mocy Przebojów (Oglądaliście? Jak wyszło? :) ) zaktualizowałam swoją mapę marzeń (pisałam o niej TUTAJ ), która odpoczywała złożona na półce od kilku miesięcy. Mimo wszystko pracowała, ponieważ czasem wystarczy sobie pewne marzenia uświadomić i już zaczynamy działać w tym kierunku, ale poczułam, że znów chcę na nią patrzeć. Od kilu dni stoi naprzeciw łóżka. Moje cele pięknie się do mnie uśmiechają i dodają sił aby dalej uparcie pracować, bo widzę jak marzenia poparte wysiłkiem, determinacją i cierpliwością po prostu się spełniają!

danceworld_agnieszka-kaczorowska11_nNa zakończenie przecudownego roku 2015, który był niezwykle wyboistą drogą, ale jakże ciekawą i obfitą w zmiany i sukcesy, poprowadziłam Sylwestra w Telewizji Polsat. To było moje marzenie i spełniło się. Ba! Nawet mieliśmy największą oglądalność, za co podziękowania należą się przede wszystkim Wam! Mam nadzieję, że dobrze się bawiliście tej nocy. :)

akpa20151231_sylwester_polsat_pp_88549

To było dla mnie duże wyzwanie i cudowne doświadczenie… Mam nadzieję, że jeszcze niejedno takie przede mną. Zza kulisowych smaczków mogę Wam zdradzić, że stanie i mówienie w lekkiej sukience na kilkustopniowym mrozie jest do przeskoczenia, ale taniec w takich warunkach… ciało zwyczajnie odmawia posłuszeństwa i podczas krótkiego występu męczy się jakby przebiegło maraton.

scena z: Stefano Terrazzino, Agnieszka Kaczorowska, SK:, , fot. Podlewski/AKPANadal nie wiem jak to zrobiłam, ale NIE rozchorowałam się. Jedyne co, to byłam bardzo zmęczona, więc zapakowałam Mamusię w samochód i wybrałyśmy się na dwa dni do SPA.  agnieszka_kaczorowska

Teraz mogę już wracać do pracy. Będzie się działo ! Energia pomnożona, plany zrobione, zaległości ogarnięte… Niech ten rok zacznie wielkie BUM!

W ten sposób pięknie wracamy do tematu marzeń, bo od dłuższego czasu po głowie chodził mi mój YouTube’owy projekt. O DANCEWORLD by Agnieszka Kaczorowska pisałam zaraz po Świętach (TUTAJ), ale takim głównym elementem tego mojego świata są etiudy taneczno-aktorskie. Kilka miesięcy przygotowań i BUM!

DSC_0298Już JUTRO, 7.01, PREMIERA mojego pierwszego klipu. O godzinie 20-stej, na moim kanale na YouTubie. Zapraszam serdecznie do subskrybcji kanału. BUM! Marzenia się spełniają. Udało się!

 Teraz kolejnym marzeniem jest przygotowywać na ten kanał raz w miesiącu taką etiudę… Pomysłów mam mnóstwo, tylko pytanie czy będziemy mieć możliwości realizacyjne. Zapraszam serdecznie wszystkich chętnych do współpracy. Kontakt do mojego managementu znajdziecie tu: PR&Management

 Tymczasem życzę Wam dobrego roku! Będzie niezwykły, jest przestępny! Mamy dzień więcej na realizację marzeń. 😉

agnieszka_kaczorowska2

AGA

 

 

 

Komentarzy: 3 dla “To już jutro!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>